Horoskop urodzeniowy na 22.1

2019-01-10 13:50

Niezależny myślowo - interesuje się głębokimi zagadnieniami. Ma licznych przyjaciół.

Horoskop
Autor: autor

Cechuje go powaga, zamiłowanie do studiów i poszukiwań naukowych zarówno jak i zainteresowanie niezwykłymi wynalazkami.
Trudno nam obecnie zrozumieć takiego człowieka, gdyż jego zdolności prawdziwe są jeszcze ukryte i nie mogą się przejawić na obecnym stadium rozwoju ludzkości dostatecznie wyraźnie i osiągnąć pełnię swego rozwoju.
Toteż niewielu tylko ludzi potrafiło wyrazić w swym życiu te wartości twórcze, jakimi obdarzyły ich urodziny z dnia tego. Zazwyczaj te urodziny wykazują dwa typy. Ludzie nierozwinięci są egoistami kapryśnymi, na których nie można polegać. Wprawdzie nawet i oni odczuwają nad sobą jakieś wyższe ideały, jednakże z powodu niemożności ich uświadomienia i wcielenia w życiu codziennym - zachowują się biernie, dając się unosić falom życia.
Typ wyższy, bardziej rozwinięty - stara się odrzucić od siebie wszystko co zwierzęce i osiągnąć wyższe ideały wszechludzkie. Gdy uda się takiemu człowiekowi opanować swą niższa naturę - staje się wówczas wierny, zdecydowany, cierpliwy, okazuje subtelność niezwykłą i duże zdolności filozoficzne. Współczuje wówczas z całą ludzkością, interesując się żywo nauką, sztuką, muzyką i literaturą.
Jest to umysł niezwykle ruchliwy, dążący do niezależności myślowej i okazujący stałość charakteru. Zazwyczaj ma licznych przyjaciół. Typ rozwinięty okazuje niezwykłą intuicję i dostępny jest natchnieniom twórczym. Nieraz też objawia zainteresowanie rzeczami niezwykłymi, dziwacznymi, starożytnościami i psychologią w ogóle.
Zdrowie:
Organizm jego niezbyt jest mocny i dokucza mu nieraz gorsze krążenie krwi. Szybko jednak może przyjść do siebie, gdy go się pozostawi samego pośród pięknej przyrody.
Na małżeństwie specjalnie mu nie zależy - a jednak potrafi być wiernym i godnym zaufania partnerem.

Urodzeni 22.1:
w roku 1840 - Wincenty Rapacki,
w roku 1891 - Zygmunt Nowakowski,
w roku 1935 - Wiktor Kulerski,
w roku 1943 - Ireneusz Sekuła,
w roku 1948 - Edward Radziewicz,
w roku 1959 - Linda Blair,
w roku 1960 - Michael Hutchence.

Imieniny :
Anastazy, Dobromysł, Gaudencjusz, Gaudenty, Marta, Wincenty

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza