Horoskop urodzeniowy na 23.1

2019-01-09 13:50

Stały, cierpliwy, nastrojony idealistycznie - nie zawsze dotrzymuje swych obietnic.

Horoskop
Autor: autor

Jest to zwolennik postępu, humanitaryzmu, braterstwa ludów, chętnie biorący udział we wszelkiej pracy społecznej, popierającej ruch polityczny, jednak tylko w granicach umiarkowanych, unikający ostrzejszych wystąpień.
Myślący, zręczny, bystry - wykazuje niezwykłą intuicję, która pozwala mu łatwo określać i przenikać charaktery ludzkie. Wykazuje zalety towarzyskie i jest sympatyczny, popularny, a jednocześnie ostrożny, pełen taktu, cierpliwy i wytrwały.
Łatwo potrafi obracać się we wszelkich sferach, jednając sobie wszędzie przyjaciół. Nieraz jednak zapomina dotrzymywać swych obietnic. Ciało jego zbudowane jest zazwyczaj dość mocno, a cera ma zabarwienie śniade. Z temperamentu jest sangwinikiem. Zadania jego życiowe będą zaszczytne - ale nie przyniosą mu wielkich korzyści.
Jaka kariera jest dla niego najlepsza?
Największe powodzenie może osiągnąć jako artysta, muzyk, uczony, pracownik intelektualny, sekretarz prywatny lub też w pracy literackiej wszelkiego rodzaju. Może być również dobrym kupcem lub politykiem.
Ma szerokie poglądy, których jego otoczenie niejednokrotnie zrozumieć nie jest w stanie.
Powiedzie mu się również we wszelkich zrzeszeniach, stowarzyszeniach, towarzystwach publicznych i w ogóle w większych przedsiębiorstwach.
Wady tych urodzin - to niezdecydowanie, kaprysy, chęć wyodrębnienia się od innych i podkreśleniaza wszelką cenę swej oryginalności. Nieraz przypisuje nadmierne znaczenie formom zewnętrznym wykazując przy tym egoizm i przewrotność.
Czego się strzec winien?
Aby nie był zbyt bojaźliwie nastrojony i unikał tendencji do smucenia się. Po okresach bowiem wzniosłego idealizmu - nieraz u niego występuje depresja.
Co mu grozi?
Mogą go w życiu dotknąć jakieś całkiem specjalne rozczarowania, spowodowane zbyt małą praktycznością lub śmiercią osób kochanych, a jego siła woli może się okazać niewystarczająca do opanowania całości warunków życiowych.

Urodzeni 23.1:
w roku 1832 - Edouard Manet,
w roku 1898 - Siergiej Eisenstein,
w roku 1905 - Konstanty Ildefons,
w roku 1910 - Jerzy Sawicki,
w roku 1911 - Tola Korian,
w roku 1930 - Henryk Samsonowicz,
w roku 1935 - Teresa Żylis-Gara,
w roku 1950 - Richard Dean.

Imieniny :
Emerencja, Ildefons, Jan, Klemens, Maria, Rajmund, Rajmunda, Wrócisława

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza