Horoskop urodzeniowy na 25.1

2019-01-07 13:50

Optymistycznie nastrojony - potrafi być miły i podobać się swemu otoczeniu.

Horoskop
Autor: autor

Czuły, ciekawy, inteligentny... zręcznie układa różne projekty, mające zapewnić mu powodzenie. Wesoły, towarzyski i dość oryginalny - ma zamiłowania literackie, a lubi przytem spory i dyskusje.
Ma on dobre zamiary, a jego usposobienie jest myślące i kontemplacyjne. W jego naturze jest przy tym dość dużo władczości, a wola jest zazwyczaj dość silna. Potrafi rozkazywać innym, gdy zajdzie tego potrzeba, pragnie się wybić i zrobić karierę, okazując instynkt do interesów.
Jego myśli zarówno jak i uczucia są bardzo ruchliwe. Jest bardzo wrażliwy na stosunki towarzyskie, chętnie współdziała i zawiera związki małżeńskie z osobami wyżej od siebie stojącymi pod względem towarzyskim.
Nieraz trochę zarozumiały lub zmienny, zdolny jest jednak do dyskrecji. Może osiągnąć powodzenie jako literat. Pełen przyjemnego optymizmu - zręcznie wyraża swe myśli, okazując przy tym zdolności dekoracyjne, unikając jednak starannie głębi.
Wprawdzie natura takiego człowieka jest sympatyczna - jednakże w dość dużym stopniu jest on tylko odbiciem swego otoczenia. Już bardzo wcześnie zapowiada się jako geniusz - lecz prawie nigdy nim nie zostaje.
Czego się strzec winien?
Człowiekowi urodzonemu dzisiaj grożą niebezpieczeństwa moralne - całkowitego pogrążenia się w egoizmie, karesach, igraszkach, co w skutkach może doprowadzić również do powikłań i komplikacji życiowych. Igra on z uczuciami, a ulega namiętnościom. Być może, że ten jego egotyzm jest tylko przykrywką słabości wewnętrznej, która nie jest w stanie oprzeć się zmysłom.
W pierwszej części swego życia przeważnie jest biedny, lecz później stan majątkowy poprawia się stopniowo. Żyje zazwyczaj długo, a pod koniec życia zdobywa zaszczyty i odznaczenia. Kobieta urodzona w tym dniu jest stała, prawa i liberalna. Przedsiębierze dalsze podróże, a w życiu rodzinnym spotykają ją nieraz przykrości. Dzieci zazwyczaj ma niewiele.

Urodzeni 25.1:
w roku 1627 - Robert Boyle,
w roku 1867 - Józef Dowbór-Muśnicki,
w roku 1873 - Karol Irzykowski,
w roku 1882 - Virginia Woolf,
w roku 1912 - Marian Brandys,
w roku 1912 - Stanisław Hebanowski,
w roku 1913 - Witold Lutosławski,
w roku 1928 - Eduard Szewardnadze,
w roku 1948 - Wojciech Mann,
w roku 1963 - Ryszard Czarnecki

Imieniny :
Miłosz, Miłowan, Miłowit, Paweł, Tacjanna, Tatiana

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza