Horoskop urodzeniowy na 26.1

2019-01-06 13:50

Jego projekty i zamiary sięgają bardzo daleko.

Horoskop
Autor: autor

Ma niewątpliwie zdolności do interesów i w tej dziedzinie obfituje w oryginalne pomysły, zwłaszcza pod względem ograniczenia kosztów produkcji, co może mu zapewnić powodzenie materialne.
Rozmowny - lubi konwersację, a zwłaszcza dowodzenie sprawia mu przyjemność. Jednak w sporach i dyskusjach łatwo się zapala i traci panowanie nad sobą. Z przyjemnością odkrywa wady innych ludzi.
Pod wpływem jakiegoś nastroju lub fantazji potrafi być niezwykle szczodry, obdarzając obficie wówczas, gdy nikt inny nic dać nie chce. W innym natomiast wypadku, gdy wszyscy się na coś składają - nic nie chce ze swej strony, poświęcić. Do jego wad bowiem należy również chęć przeciwstawiania się innym oraz pożądanie oryginalności za wszelka cenę. Wadą jego jest także pewna zarozumiałość i to zarówno pod względem intelektualnym jak i ogólnożyciowym. Pożąda triumfów i uznania.
W czynach swych jest nieraz bardzo oryginalny i zdecydowany - czasem jednak potrafi być wyjątkowo zacięty i uparty. Nadmiernie krytyczny, kapryśny - jednocześnie jest wesoły i nie pozbawiony dowcipu. Zręczny, obrotny, wykazuje zdolności satyryczne. Okazuje zarówno zdolności do pracy ręcznej jak i umysłowej, a zwłaszcza może się wyróźnić w dziedzinie pedagogiki, dzięki swym zdolnościom nauczania. Może też osiągnąć doskonałe rezultaty jako przywódca umysłowy i kierownik innych ludzi, podróżnik, duchowny, a również i rzemieślnik. W związku z zawodem odbywa nieraz dalsze podróże. Wszystko co jest niezwykłe, niecodzienne, ekscentryczne, a także i abstrakcyjne - interesuje go więcej aniżeli przeżycia czysto materialne i proza codziennego życia.
Kobieta urodzona dnia tego z powodzeniem potrafi zarządzać wielkim gospodarstwem, pensjonatem, hotelem. Wiedzie jej się w spekulacjach zarówno jak i we wszelkich przedsiębiorstwach związanych z rozrywkami.
Mężczyzna jest ścisły, metodyczny, wynalazczy i potrafi wszystko obliczać i kalkulować na zimno. Lubi zajmować się działalnością filantropijną. Gdy jednak przyjdzie do wniosku, że to szkodzi jego własnym interesom - szybko się z niej wycofuje. W miłości i małżeństwie nieraz narażony jest na przykrości.

Urodzeni 26.1:
w roku 1899 - Mieczysław Brahmer,
w roku 1918 - Nicolae Ceausescu,
w roku 1925 - Paul Newman,
w roku 1961 - Wayne Gretzky.

Imieniny :
Paula, Paulina, Polikarp, Seweryn, Skarbimir, Tytus, Wanda

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza