Horoskop urodzeniowy na 27.1

2019-01-05 13:50

Nigdy nie rozprasza się niepotrzebnie.

Horoskop
Autor: autor

Usposobiony dość filozoficznie, wykazuje duże zdolności analityczne. Jest to intelektualista, idący z postępem czasu, a nierzadko interesujący się również wszystkim co niezwykłe, niecodzienne, ekscentryczne.
Cierpliwy, wierny, doskonale orientuje się w charakterach ludzkich, a jego sympatie i antypatie są bardzo wyraźne i silnie się w życiu zaznaczają. Mimo swojego intelektualizmu - w życiu trzyma się raczej faktów aniżeli teorii.
Dużo można z nim zrobić uprzejmością i łagodnością - ale zazwyczaj nie chce spełniać cudzych rozkazów i nie pozwala sobą powodować. Jest to charakter najsilniejszy - ale jednocześnie i najsłabszy. Posiada on bowiem wielkie wrodzone zdolności, jakich sobie nawet nie uświadamia, a gdyby potrafił je rozwinąć w pełni - stałby się niezwykle pożytecznym członkiem społeczeństwa. Jednakże najczęściej to nie następuje. Nierozwinięty - taki człowiek jest zmienny, poddaje się rozlicznym impulsom i przemijającym pożądaniom. Ciągle wówczas radzi się innych i czyni to nawet wtedy, gdy chodzi o drobiazgi - ale rad tych w życiu swym nie stosuje. Bardzo uprzejmie zapytuje o jakaś kwestię, lecz zaraz zapomina o usłyszanej odpowiedzi.
Ma zdolności do przenikania zamysłów innych ludzi - lecz nie posiada umiejętności skutecznego bronienia swych interesów w najzwyklejszych sprawach życiowych. Chociaż ma najrozmaitsze zdolności - bywa jednak tak leniwy lub nie potrafiący się skupić, że te wielkie dary duchowe zostają najczęściej marnotrawnie w życiu rozproszone, a nawet nieraz ulegają zatraceniu.
Co mu grozi?
Stanie się ofiarą swej własnej niedyskrecji. Grożą mu zazwyczaj niebezpieczeństwa tam, gdzie się tego najmniej spodziewa. Specjalnie mogą go dotknąć przykrości życiowe przez kobiety i w związku z wojną zarówno jak i z bronią w ogóle.
Poznanie prawdy nie łączy się u niego bynajmniej z czynami w życiu praktycznym. Natura jego jest impulsywna i uparta, co doprowadzić go może do poważnych konfliktów z innymi.
O co się powinien starać?
Aby się nauczyć dotrzymywania swych obietnic, unikać wahania się, kaprysów, zwlekania i odkładania do jutra. Powinien również dążyć do tego, aby przezwyciężyć swą nadmierną wrażliwość.

Urodzeni 27.1:
w roku 1756 - Wolfgang Amadeus Mozart,
w roku 1930 - Sobiesław Zasada,
w roku 1945 - Nick Mason,
w roku 1948 - Michaił Barysznikow,
w roku 1954 - Barbara Bursztynowicz,
w roku 1964 - Bridget Fonda,
w roku 1968 - Mike Patton.

Imieniny :
Angelika, Aniela, Chryzostom, Ilona, Jan, Julian, Przybysław.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza