Horoskop urodzeniowy na 28.1

2019-01-04 13:50

Oryginalny, samodzielny - nie pozwala się ograniczać. Nie znosi złośliwości.

Horoskop
Autor: autor

Jest to natura władcza, niezależna a nade wszystko ceni swą niepodległość i nie chce znosić ograniczeń, ani też poddawać się przymusowi.
Taki człowiek może daleko więcej zrobić dla ludzi, gdy ma pozostawioną zupełną swobodę działania i opiera się na własnych siłach jedynie, aniżeli gdy jest związany z niepomyślnymi warunkami życiowymi i przez nie ograniczany.
Zuchwały, władczy - niełatwo ustępuje w walce. A przy tym jest wyczekujący i nieraz zachowuje się biernie, czekając na rozstrzygnięcie pomyślne dla siebie skomplikowanych sytuacji życiowych.
Trudno go oszukać, gdyż przenika łatwo ludzkie charaktery. Do jego specjalnych właściwości należy doskonale orientowanie się w chorobach innych ludzi, dzięki czemu może zostać dobrym medykiem. Trafnie zdaje sobie sprawę z najbardziej zawikłanych sytuacji życiowych.
Zawód dlań najlepszy taki, który wymaga koncentracji umysłowej i stałej pracy wytrwałej. Największe jednak rezultaty osiągnie w karierze intelektualnej jako: artysta, literat, muzyk, wynalazca.
Trzeba dodać, że człowiek urodzony dnia tego jest niezwykle wrażliwy i nie znosi żadnych złośliwości. Niełatwo go rozgniewać, ale najszybciej reaguje na szyderstwo.
Wady, jakie powinien starać się przezwyciężyć - to niezdecydowanie, rozproszenie, Zbytni pośpiech lub spóźnianie się do zajęcia. Często nie jest z siebie zadowolony i chętnie wszystko odkłada do innego razu.
Kobieta urodzona w tym dniu troszczy się o zdobycie majątku i nieraz denerwuje z powodu stanu interesów, lokaty kapitałów lub też zdania innych osób o sobie. Jest ona bowiem niezwykle wrażliwa na opinię. Zarówno mężczyzna jak i kobieta troszczą się wielce o utrzymanie swej władzy i pozycji życiowej, zarówno jak i o powagę swego autorytetu.

Urodzeni 28.1:
w roku 1611 - Jan Heweliusz,
w roku 1877 - Wojciech Brydziński,
w roku 1885 - Władysław Raczkiewicz,
w roku 1887 - Artur Rubinstein,
w roku 1903 - Aleksander Kamiński,
w roku 1925 - Andrzej Stelmachowski,
w roku 1949 - Grzegorz Kołodko.

Imieniny :
Agnieszka, Augustyn, Flawian, Ildefons, Julian, Karol, Leonidas, Piotr, Radomir, Roger, Tomasz, Waleriusz, Walery

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza