Horoskop urodzeniowy na 29.1

2019-01-03 13:50

Jest zwolennikiem ideałów i stara się wpływać dodatnio na swe otoczenie.

Horoskop
Autor: autor

Silny, władczy - posiada znaczne zdolności wykonawcze i potrafi sobie torować drogę poprzez wszelkie przeciwieństwa i przeszkody. Jest to człowiek nieustraszony o szerokich poglądach i wszechstronnych zainteresowaniach.
W życiu codziennym jest dość spokojny i łagodny - zwłaszcza w stosunku do najbliższych sobie osób. W walce życiowej jest jednak czujny i bystry: nieustannie posuwa się naprzód. Ma zazwyczaj wysokie ideały, które skutecznie propaguje w życiu i w obronie których potrafi walczyć bohatersko.
Niezawsze jest logiczny - i nie chce poddawać się kierownictwu innych ludzi. Jego świetna intuicja pozwala mu doskonale orientować się we wszystkim co się dzieje dookoła. Gdy tylko osiągnie odpowiedni rozwój duchowy - wówczas przenika tajemnice przyrody, czerpie z najgłębszych natchnień twórczych świata i nie daje się wprowadzić w błąd omamieniom zmysłów.
Wytrwały, gruntowny - ma wielu przyjaciół, którzy wywierają na niego wpływ dodatni, a nawet mogą się przyczynić do jego rozwoju duchowego.
Poglądów swych i zapatrywań nie chowa wyłącznie dla siebie lecz stara się je propagować i rozpowszechniać na wsze strony. Dąży bowiem zawsze do tego, aby otoczenie odpowiadało jego ideałom. Lecz umysł jego jest zbyt energiczny i nadmiernie krytyczny - co budzi niechęć i antagonizm innych ludzi.
Działanie jego odznacza się w życiu wielką szybkością akcji i prostolinijnością wykonania.
Jego organizm może ucierpieć dzięki gorszemu krążeniu krwi - a mogą mu się również dać we znaki niedomagania nerwowe, które zwłaszcza łatwo występują u kobiet urodzonych tego dnia.
W miłości jest dość szczęśliwy. Po małżeństwie najczęściej następuje poprawa sytuacji życiowej. Małżeństwo zazwyczaj harmonijne. Dzieci niewiele lub wcale.
Czego się strzec winien?
Grożą mu przykrości przez kobiety. Jego przedsiębiorczość zostaje często skierowana na tory fałszywe.

Urodzeni 29.1:
w roku 1720 - Franciszek Bohomolec,
w roku 1860 - Antoni Czechow,
w roku 1876 - Adam Grzymała,
w roku 1882 - Tadeusz Makowski,
w roku 1889 - Jan Piwowarczyk,
w roku 1942 - Katharine Ross,
w roku 1954 - Oprah Winfrey,
w roku 1966 - Romario,
w roku 1978 - Martin Schmitt.

Imieniny :
Franciszek, Gilda, Hanna, Ismena, Salezy, Walerian, Waleriana, Waleriusz, Walery, Zdzisław

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza