Horoskop urodzeniowy na 30.1

2019-01-02 13:50

Subtelny, intuicyjny - wyróżnia się swym wrodzonym poczuciem humoru.

Horoskop
Autor: autor

Interesuje się techniką współczesną, najnowszymi wynalazkami, lotnictwem, radiem i kinem. Studiuje też duszę ludzką, pragnąc poznać i określić rozmaitość charakterów ludzkich. Lubi obserwować życie przyrody - zwierząt i roślin podobnie jak i ludzi.
Z przyjemnością spogląda w przeszłość, wykazując nieraz zamiłowania archeologiczne. Z chęcią pomaga potrzebującym, a przyczynia się też chętnie do rozwoju młodzieży.
W miłości okazuje skłonność do nadmiernego teoretyzowania, stąd też jego uczucia są nierzadko czysto platoniczne. Łatwo go zrazić. Nieraz w sytuacjach najbardziej skomplikowanych zachowuje się biernie i wyczekująco.
Znając doskonale ludzi - chwyta od razu ich śmieszne strony i słabostki i bardzo zręcznie potrafi się z nich wyśmiewać. Aczkolwiek czyni to właściwie bez żadnej złośliwości - mimo to jednak mogą z tego powodu powstawać nieporozumienia.
Pełen jest oryginalnych pomysłów i niezwykłych idei. Okazuje zdolności organizacyjne - czy do dobrego czy też do złego. Przejawia też skłonności reformatorskie.
Wadą jego jest, iż zbyt łatwo traci głowę, a nie potrafi przy tym połączyć w jedna całość swych myśli i czynów. Może się tak zdarzyć, iż w życiu osiągnie wyniesienie dzięki swym wrogom, którzy niechcący - przyczynią się pośrednio do jego kariery.
Jak wychować dziecko w dniu tym urodzone?
Trzeba je uczyć punktualności i konieczności dotrzymywania raz uczynionych obietnic. Dusza jego jest bardzo subtelna - potrafi być ujmującym i podobać się. Gdy jednak traktuje się takie dziecko nieżyczliwie i sprzeciwia się mu - może stać się niespokojne, nadmiernie krytyczne, drażliwe.
Na szlachetność i szczerość odpowiada szlachetnością i szczerością, okazując dużo prawości i wierności dla swych ideałów. Otoczenie takiego dziecka łatwo uzyskuje na nie wpływ dominujący.

Urodzeni 30.1:
w roku 1882 - Franklin Delano Roosvelt,
w roku 1931 - Gene Hackman,
w roku 1937 - Boris Spassky,
w roku 1951 - Phil Collins,
w roku 1958 - Brett Butler.

Imieniny :
Adelajda, Dobiegniew, Feliks, Gerard, Gerarda, Gerhard, Hiacynta, Maciej, Marcin, Martyna, Sebastian.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza