Horoskop urodzeniowy na 3.1

2019-01-29 13:50

Bystry, przedsiębiorczy - dąży do panowania nad innymi.

Horoskop
Autor: autor

Jest to człowiek szybki, pośpieszny, gorliwy, mający zamiary sięgające bardzo daleko. Pełen podstępów i zręczności skłonny jest nieraz do prowadzenia życia drapieżnika - w walce o swe utrzymanie.
Umie sobie zwłaszcza nadać złudny pozór osiągnięcia jakoby znakomitych rezultatów lub nadzwyczajnego powodzenia: aby w ten sposób zdobyć uznanie ogólne. Dla swych oponentów potrafi być zaciętym i mściwym.
Ożywia go gorączkowe pragnienie zrobienia kariery, wzniesienia się towarzyskiego i umysłowego, przy czym pragnie w ten czy w inny sposób osiągnąć panowanie nad innymi i zdobyć jak największy autorytet. Przeważnie udaje mu się to osiągnąć - a natury słabsze otaczają go i podziwiają sposób jego postępowania. Trzeba dodać, że okazuje też dużo solidnej wytrwałości, dyplomatycznego samoopanowania i wielki talent organizacyjny. Realizacja jego projektów życiowych wymaga nieraz jednak dużej skrytości - są tam bowiem różne rzeczy obawiające się światła dziennego.
Charakterystyczną jego cechą jest przypisywanie wielkiego znaczenia wszystkiemu co materialne, zewnętrzne. Odbija się to na związkach, jakie zawiera w życiu i przy wyborze przyjaciół - są to bowiem przeważnie ludzie zajmujący lepsze stanowiska.
Pilnie zwraca uwagę na ludzi dążących naprzód w drodze do kariery - natomiast odwraca się od wszystkich co spadają w dół. Chyba, że spadną tak nisko - że może im okazywać swą protekcje i współczucie na dystans, nie narażając się na niebezpieczeństwo, aby traktowali go jako równego sobie.
Do czego powinien dążyć?
Skoro już tak bardzo zależy mu na panowaniu nad innymi - winien równiej dążyć do tego, aby stać się od nich lepszym, przezwyciężając swe wady: niechęć, samowolę, antypatię, zazdrość i egoizm.

Urodzeni 3.1:
w roku 1870 - Herman Lieberman,
w roku 1929 - Sergio Leone,
w roku 1947 - Seweryn Krajewski,
w roku 1950 - Victoria Principal,
w roku 1956 - Mel Gibson,
w roku 1969 - Michael Schumacher.

Imieniny :
Arletta, Dan, Danisz, Danuta, Enoch, Genowefa, Piotr, Włościsława

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza