Horoskop urodzeniowy na 31.1

2019-01-01 13:50

Mimo swej oryginalności wykazuje dużo taktu i łatwo dostosowuje się do innych.

Horoskop
Autor: autor

Jest ostrożny, cierpliwy, wytrwały, nieco próżny i zbyt ostentacyjny - lecz na ogół sympatyczny. Cechuje go oryginalność, nierzadko uzdolnienia artystyczne oraz wielkie umiłowanie ludzkości i jej ideałów.
Ma dużo taktu i wielką łatwość dostosowywania się, dzięki czemu może obracać się we wszelkich sferach towarzyskich. Nastroje pesymistyczne i smutne szybko się zmieniają u niego na stany pełne radości, ufności i wiary. Więcej posiada siły i energii aniżeli umiejętności opanowywania jej i kierowania na tory odpowiednie - sprowadza to w skutkach niebezpieczne sytuacje życiowe. Rzecz dziwna sam on nie jest w stanie się w nich zorientować - chociaż jasne są dla wszystkich.
Wrogowie jego są złośliwi i gwałtowni, a przyjaciele - wielce pomocni, okazują mu swe poparcie zarówno radą jak i majątkiem. Osoby wybitne i wysoko postawione obdarzą go swym zaufaniem.
Jest to człowiek energiczny lecz pozbawiony zdolności przewidywania. Jego stanowisko życiowe podlega rozmaitym alternatywom - wyniesieniom i upadkom. Dzięki jednak własnej energii lub nieoczekiwanej pomocy - da sobie zawsze radę i odzyska utracona pozycję.
Czego się strzec winien?
Aby nie być chaotyczny i niezrozumiały dla innych. Jego największa wadą jest brak skoordynowania pomiędzy życiem praktycznym, a poglądami idealnymi. Cóż z tego, że jego światopogląd jest szeroki - skoro na niższych stadiach swego rozwoju nie potrafi się zorientować w najprostszych sytuacjach życiowych, okazując zadziwiająca krótkowzroczność.
Zabiera się do roboty z całą sumiennością, okazując dużo dobrych chęci, lecz nie może sobie dać rady ze szczegółami. Odczuwa też wielką trudność w zdecydowaniu, kiedy i jak ma rozpocząć swą pracę. Toteż dzięki swej chwiejności i niezdecydowaniu jakie okazuje nawet w najdrobniejszych rzeczach - opuszcza niewykorzystane najlepsze okazje życiowe. Uwagi te - rzecz prosta - odnoszą się przede wszystkim do jednostek nie do końca rozwiniętych.

Urodzeni 31.1:
w roku 1905 - John O'Hara,
w roku 1934 - Joanna Rawik,
w roku 1937 - Suzanne Pleshette

Imieniny :
Cyrus, Euzebiusz, Jan, Ksawery, Ludwik, Ludwika, Marceli, Marcelin, Marcelina, Piotr, Spycigniew, Wirgiliusz

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza