Horoskop urodzeniowy na 4.1

2019-01-28 13:50

Wrażliwy na osoby płci odmiennej - pragnie uznania i hołdów.

Horoskop
Autor: autor

Niespokojna, ambitna natura pcha go do akcji zakrojonej na szeroką skalę. Krytykuje nieraz dotychczasowe obyczaje lub dawne tradycje, aby w ten sposób dać pokarm swemu analitycznemu umysłowi. Ma skłonność do prowadzenia życia pełnego przygód i hazardu. Nierzadko wykazuje instynkty wojownicze, jest bardzo gorliwy w ubieganiu się za zyskiem, ma zamiłowania artystyczne, a osoby płci odmiennej wywierają nań wielki wpływ. Zarówno w młodości, jak i w wieku późniejszym okazuje wielkie zainteresowanie flirtem. Jest staranny i usłużny. Duże znaczenie przypisuje ceremoniom. Sam lubi występować uroczyście i życzy sobie, aby go traktowano z szacunkiem.
Nie jest zbyt wspaniałomyślnym ani szczodrym - ale za to dość sprawiedliwym, zdecydowanym, nieraz dowcipnym i ujmującym. Choroby do jakich może okazywać predyspozycję - to zaziębienia, reumatyzm i pewne zaburzenia w trawieniu.
Czego powinien unikać?
Pragnie uznania i hołdów i tak się zachowuje, jakby oczekiwał ich od innych. Lecz taki sposób zachowania się właśnie odbiera innym ludziom ochotę do wyrażania mu swego uznania. Jest to słabość, której powinien się wyzbyć czym prędzej.
Jego wady - to niezadowolenie, zarozumiałość, bojaźliwość. Pochłonięty gorliwym wykonaniem jakiegoś projektu - nierzadko zapomina o idei przewodniej swej pracy, gubiąc się w szczegółach.
Interesuje się niezwykle miłosnymi sprawami zarówno własnym jak i cudzymi, gdyż sex appeal odzywa się w nim bardzo silnie. Zwłaszcza jednostki nierozwinięte w obecności osób płci odmiennej odczuwają pewien niepokój i nierzadko zachowują się nienaturalnie. Taki człowiek stara się wówczas być dowcipnym i zajmującym, co jednak nie zawsze mu się udaje.

Urodzeni 4.1:
w roku 1643 - Isaac Newton,
w roku 1785 - Jacob Grimm,
w roku 1809 - Louis Braille,
w roku 1838 - Charles Stratton,
w roku 1916 - Robert Parrish,
w roku 1928 - Jan Lenica,
w roku 1955 - Mark Hollis,
w roku 1956 - Barney Sumner,
w roku 1956 - Bernard Albrecht,
w roku 1960 - Michael Stipe.

Imieniny :
Angelika, Aniela, Benedykta, Benita, Dobromir, Dobrymir, Eugeniusz, Grzegorz, Izabela, Leonia, Rygobert, Tytus

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza