Horoskop urodzeniowy na 5.1

2019-01-27 13:50

Chociaż trochę sarkastyczny i krytyczny - potrafi być dobrym przyjacielem.

Horoskop
Autor: autor

Posiada doskonałe zdolności wykonawcze i okazuje wielką umiejętność koncentrowania się na swoich celach i zamiarach, wykazując przy tym dużo rozwagi.
Jest bardzo ambitny i nieustannie troszczy się z bojaźnią o to, czy aby wszyscy widza jego zasługi i czy potrafią ocenić odpowiednio wyświadczane przez niego dobrodziejstwa.
W stosunku do osób obcych, początkowo jest nieco bojaźliwy i niepewny. Gdy jednak oswoi się z ludźmi - wkrótce przejawi się w pełni jego władcza natura: dąży on bowiem zawsze do tego, aby poddać swej woli innych.
Jest to urodzony kierownik i organizator, nadający się do zajmowania stanowisk naczelnych. Natychmiast potrafi wykorzystać każdą nadarzającą się okazję pomyślną na ogół. Nie lubi pracy drobiazgowej - woli projektować i kierować innymi.
Sprawy innych ludzi bardzo go interesują - nie znosi natomiast wtrącania się innych osób do jego życia.
Zdecydowany, władczy - umie być wymagającym. Niezwykle bystry - przystępuje do czynu wówczas, gdy inni jeszcze namyślają się nad swymi projektami. Gdy jednak okoliczności nie układają się dlań pomyślnie - staje się zniechęconym, kapryśnym, przybitym. Potrafi być zazdrosnym, krytycznym, szyderczym - ale jest dobrym i wiernym przyjacielem. Dobrze jest też z nim się przyjaźnić, ale źle jest mieć go za wroga - nigdy bowiem nie zapomina i nie darowuje doznanej krzywdy - czy to istotnej, czy urojonej. Z drugiej strony raz zaprzyjaźniwszy się - wykazuje wielką stałość. Jednakże trzeba zastrzec, że jest to naogół umysł wojowniczy i chociaż przyciąga do siebie ludzi, którzy go podziwiają - nie wielu ma istotnych przyjaciół lub sympatyków.
Atakuje poglądy ogólnie przyjęte - wykazując całą fałszywość przeciętnej moralności i poglądów konwencjonalnych.
Niezwykle kanciasta i dociekliwa natura - bez przerwy zajmuje się analizami charakterów ludzkich i czynów. Za wątkiem jakiejś tajemnicy lub intrygi taki człowiek idzie jak pies myśliwski - z nieomylnym instynktem i wielka wytrwałością. Nie spocznie, dopóki wszystkiego nie wytropi.
Zdrowie dzieci tak urodzonych z początku nieszczególne - później poprawia się stopniowo i staje coraz lepsze. Wreszcie - dzięki wielkiej wytrzymałości organizmu, jaka rozwija się latami - człowiek urodzony w tym dniu może osiągnąć sędziwy wiek. Posiada on bowiem w swym organizmie duże zdolności odradzania się i odnawiania swych sił życiowych - a zatem przychodzi szybko do zdrowia po przebytych niedomaganiach.

Urodzeni 5.1:
w roku 1855 - King Camp,
w roku 1876 - Konrad Adenauer,
w roku 1928 - Stefan Kozłowski,
w roku 1931 - Robert Duvall,
w roku 1932 - Umberto Eco,
w roku 1946 - Diane Keaton,
w roku 1946 - Janusz Laskowski,
w roku 1948 - Longin Komołowski,
w roku 1953 - Pamela Sue,
w roku 1965 - Irek Bieleniniek,
w roku 1968 - Andrzej Gołota,
w roku 1969 - Marilyn Manson.

Imieniny :
Edward, Emilian, Emiliana, Emiliusz, Hanna, Symeon, Szymon, Telesfor, Włościbor

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza