Horoskop urodzeniowy na 6.1

2019-01-26 13:50

Poważny, wyrozumiały - potrafi przystosować się do otoczenia.

Horoskop
Autor: autor

Jest to człowiek uprzejmy, giętki, sympatyczny - ma zaufanie do ludzi. W życiu czekają go uśmiechy losu i nieraz staje się przyjacielem i towarzyszem osób wybitnych. Przyjaciele będą się cieszyć z nim razem, a jego wrogowie zostaną obezwładnieni dzięki jego uprzejmości i wyrozumiałości. Ich napaści okażą się bezskuteczne.
Do życia odnosi się bardzo poważnie, a zazwyczaj jest zwolennikiem tradycji i autorytetu. Nieraz wykazuje subtelne odczucie historii, a przejawia również głębokie zrozumienie problemów teraźniejszości.
Prawodawstwo społeczne wielce go interesuje, a dobrobyt i szczęście całego społeczeństwa żywo go obchodzi. Jest specjalnie uzdolniony do tego, aby wykonywać plany i projekty zakrojone na wielka skałę. Okazuje też zadziwiająca ciągłość wysiłków w kierunku osiągnięcia jakiegoś określonego celu, obiecującego przyjemności i szybkie korzyści materialne.
Od razu jednak traci przekonane do danej pracy, gdy jej wyniki materialne wydają mu się nieznaczne.
O co powinien się troszczyć?
Aby nie ulegać swym przywidzeniom i dostrzegać rzeczy takie, jakie są w istocie.
Jak wychować dziecko urodzone w tym dniu?
Należy je kształcić specjalnie w kierunku handlowym, aby zbierało praktyczne doświadczenia życiowe. Kobiety urodzone dnia tego wrażliwe i zmysłowe - wykazują zdolności do interesów i są dobrymi gospodyniami, starannymi i oszczędnymi. Okazują wiele smaku w urządzaniu mieszkania jak i doświadczenia w zarządzaniu domem. Lubią piękne dekoracje i ozdoby, a specjalnie interesuje się drogimi kamieniami i biżuterią.
Życie człowieka urodzonego w tym dniu układa się najczęściej pomyślnie i pokojowo. Mogą go dotknąć przykrości ze strony krewnych.

Urodzeni 6.1:
w roku 1913 - Edward Gierek,
w roku 1946 - Syd Barrett,
w roku 1953 - Malcolm Young,
w roku 1955 - Rowan Atkinson.

Imieniny :
Andrzej, Balcer, Baltazar, Bolemir, Epifania, Kacper, Kasper, Melchior, Norman

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza