Horoskop urodzeniowy na 7.1

2019-01-25 13:50

Dąży do uzyskania niezależności i może ją osiągnąć.

Horoskop
Autor: autor

Najlepiej mu się wiedzie w życiu, gdy jest głową jakiegoś przedsiębiorstwa - w handlu, bankowości lub przemyśle. Potrafi on równie dobrze być panem jak i pożytecznym sługą. Woli jednakże rządzić.
Odznacza się poczuciem własnej siły i odwagą w poczynaniach życiowych. Dąży do niezależności i osiąga też istotnie niezależne stanowisko jako rezultat cierpliwie i wytrwale realizowanych i dobrze obmyślanych planów. Jego przedsięwzięcia są nieraz zuchwałe. Wadą jego jest zbytnia ambicja. Gdy jest nierozwiniętym i niezrównoważonym - stanowi ona dlań źródło nieustannego niepokoju i nie pozwala na osiągnięcie pełni szczęścia w życiu.
Niezwykła aktywność, jaka wypełnia jego duszę, wydaje się wówczas osobom postronnym tylko nieuzasadnionym niezadowoleniem z istniejącego porządku rzeczy.
Inne znowu źródło jego potęgi wewnętrznej - zdolność dostosowywania się do okoliczności życiowych - nabiera wówczas, gdy mamy do czynienia z osobnikiem prymitywnym - zabarwienia mniej miłego. Jego szacunek dla przełożonych - może stać się wówczas zwyczajnym serwilizmem.
Za wszelką cenę dąży do osiągnięcia jak najlepszych wyników pod względem materialnym, lecz chęć zrobienia kariery może mu przesłonić wszelkie inne horyzonty i wówczas nie przebiera w środkach ani sposobach dojścia do upragnionego celu. Nieraz też dochodzi aż do tego, że czerpie swe dochody z wykorzystywania słabości lub upadku innych.
Nie można o nim powiedzieć aby był okrutnym, ale nie zna skrupułów w dążeniu do zadowolenia swej ambicji. Aczkolwiek nie cieszy się bynajmniej z tego, że ktoś jest od niego słabszym, nie waha się jednak wykorzystać tej okoliczności, skoro tylko ją raz skonstatuje. Mało ma konfidentów lub przyjaciół, a nieraz przejścia życiowe osamotniają go całkowicie. W swych zapatrywaniach jest najczęściej konserwatywny - ale brak mu nieraz radości życia i wesołości.

Urodzeni 7.1:
w roku 1912 - Charles Addams,
w roku 1922 - Jean-Pierre Rampal,
w roku 1923 - Jerzy Nowosielski,
w roku 1964 - Nicolas Cage.

Imieniny :
Chociesław, Izydor, Julian, Lucjan, Rajmund, Walenty

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza