Horoskop urodzeniowy na 8.1

2019-01-24 13:50

Wierny, stały - chętnie pośredniczy i wpływa na innych ludzi.

Horoskop
Autor: autor

Potrafi doskonale wyrażać swe myśli i przekonywać innych. Perswazją wiele osiąga tam, gdzie nie wskórałby nic siłą. Wszystko co zdobędzie w życiu - własnym zawdzięcza wysiłkom.
Mimo swych zamiłowań destrukcyjnych - zdolny jest do wielkich rzeczy. Jego charakter jest bojowy, entuzjastyczny, wojowniczy, nieco nawet gwałtowny. Wykazuje też pewne skłonności do skąpstwa i tendencje melancholijne. Jest zdecydowany - chociaż giętki i umiejętny. W uczuciach swych nie jest zbyt demonstracyjny - ale pragnie mieć zawsze kogoś koło siebie i chciałby skupiać na sobie uwagę otoczenia. Wrażliwy niezwykle na krytykę innych - sam sądzi wszystko bardzo surowo. W przywiązaniach swych jest wierny i stały, a jednakże nie uniknie niepowodzeń w tej dziedzinie.
Chętnie pośredniczy i występuje w imieniu innych ludzi, a jego akcji w tym kierunku zazwyczaj towarzyszy powodzenie. Doskonałe rezultaty może osiągnąć jako pośrednik handlowy.
Również i sprawy rodzinne zaprzątają jego uwagę, ożywia go bowiem silne pragnienie wpływania na innych ludzi, kierowania nimi, opiekowania, protegowania itp. Czy w ten, czy w inny sposób chce przyciągnąć do siebie innych i złączyć ich życie ze swym życiem. Takie tendencje są nieraz źródłem niezadowolenia i przykrości dla jego przyjaciół lub krewnych, zwłaszcza gdy jest jeszcze w wieku młodzieńczym, gdy stanie się starszy wówczas zdobywa mądrość życiową i uczy się samoopanowania - a wtedy słów jego słuchają ludzie z uwagą i z szacunkiem.
Im dłużej żyje - tym lepiej rozwija swe zdolności - nieraz bardzo specjalne, a jego charakter coraz bardziej się udoskonala. Nierzadko w wieku sędziwym skupia dookoła siebie rodzinę, przyjaciół i podwładnych, okazując uprzejmą troskliwość starszym i życzliwie odnosząc się do flirtów i zabaw młodzieży i dzieci.
Jak wychować dziecko dnia tego urodzone?
Dziecko takie nie powinno przebywać w towarzystwie ludzi szorstkich i nieokrzesanych, gdyż łatwo bardzo przejmuje ich sposób zachowania się.

Urodzeni 8.1:
w roku 1883 - Józef Ujejski,
w roku 1884 - Kornel Makuszyński,
w roku 1902 - Gieorgij Malenkow,
. w roku 1910 - Richard Cromwell,
w roku 1926 - Bronisław Pawlik,
w roku 1935 - Elvis Presley,
w roku 1942 - Stephen Hawking,
w roku 1947 - David Bowie,
w roku 1967 - Małgorzata Foremniak.

Imieniny :
Erhard, Mścisław, Seweryn, Teofil

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza