Wierszyki na Dzień Chłopaka - wybierz swój ulubiony wierszyk!

2021-09-28 15:23

Wierszyki na Dzień Chłopaka umilą każdemu mężczyźnie jego święto. Taki wierszyk to forma podziękowania i oznaka sympatii. Wierszyki na Dzień Chłopaka można wygłosić osobiście, wysłać sms-em albo nawet nagrać krótki filmik z życzeniami.

wierszyki na dzień chłopaka
Autor: thinkstockphotos.com

Kiedy jest Dzień Chłopaka? Dzień Chłopaka to święto, które obchodzimy 30 września. Nasze wierszyki na Dzień Chłopaka ułatwią ci złożenie życzeń, jeśli nie masz na nie pomysłu. Pomogą przełamać bariery, jeśli nie jesteśmy w stanie sami złożyć życzeń. Oto nasze propozycje wierszyków z okazji Dnia Chłopaka. Niektóre wersje sprawdzą się dla nieco starszych chłopców. 

Wierszyki na dzień chłopaka

Dzień Chłopaka – Twoje ŚwiętoMiej dziś buzię uśmiechniętąI choćbyś się czuł za stary,Nigdy w siebie nie trać wiaryBądź chłopakiem do starościPełnym werwy i radościDrogi Kolego – najlepszego!

Jaki prezent wybrać dla chłopaka? M jak Mama

Dziś Dzień Chłopaka, więc Chłopie kochanyBądź dla mnie dobry i „przyłóż do rany”A bardziej na serio i tylko dla Ciebie:Życzę byś szczęście znajdował dla siebieKażdego dnia i w każdej chwiliI tak, żeby inni szczęśliwi też byliI żeby Cię życie wspierało niezmiennie,Wszystkiego co najlepsze dla Ciebie ode mnie!

Dla wszystkich chłopaków mam dzisiaj życzenia:Najskrytszych marzeń szybkiego spełnieniaDużo radości, mało goryczy(oprócz tej w piwie, ta się nie liczy)Odwagi, siły i werwyI dużo radości bez przerwy!

Choć Chłopaki raczej z romantyzmu nie słynąGdy się o nich zapomni, wtedy straszą minąI choć sami z reguły dat nie pamiętająO nich trzeba pamiętać, kiedy święto mająNiech zatem tradycji zadość się stanieNa Dzień Chłopaka życzenia składają Wam Panie!

Zobacz także nasze gotowe kartki z życzeniami z okazji Dnia Chłopaka:

Dziś Dzień Chłopaka i z tej okazjiŻyczymy Panom dużo fantazjiTych w życie wcielonych i spełnionychTak, żeby każdy był zadowolonyNiech Wam nie brakuje siły i odwagiI niech same się robią na brzuchach czteropaki!

Polecamy też: Życzenia na Dzień Chłopaka. Skorzystaj z gotowych propozycji!