Zaproszenia urodzinowe dla dzieci. Najładniejsze zaproszenia urodzinowe z Instagrama

2016-12-09 12:23

Zaproszenia urodzinowe dla dzieci są obowiązkowym elementem każdego przyjęcia. Planując kinderbal dla dziecka po ustaleniu listy gości, następnym krokiem będzie przygotowanie zaproszeń urodzinowych. Możemy przygotować je samodzielnie, wydrukować z gotowego szablonu lub po prostu kupić! Niezależnie od wyboru zaproszenia urodzinowe powinny nawiązywać do tematu przewodniego przyjęcia urodzinowego. Jeśli nie wiecie jak powinny wyglądać zaprosznia urodzinowe dla dzieci obejrzyjcie nasze propozycje. Mamy dla Was przegląd najładniejszych zaproszeń urodzinowych z Instagrama!

Zaproszenia urodzinowe dla dzieci
Autor: thinkstockphotos.com

Spis treści

  1. Jak zaplanować przyjęcie urodzinowe dla dziecka?
  2. Jak wybrać zaproszenia urodzinowe dla dzieci?
  3. Szarość i róż w roli głównej!
  4.  Zaproszenia urodzinowe dla dzieci z kotkiem
  5.  Personalizowane zaproszenia urodzinowe dla dzieci
  6.  Zaproszenia urodzinowe dla chłopca na roczek
  7.  Zaproszenia urodzinowe dla dziewczynki
  8.  Kropki i balony w roli głownej!
  9.  Zaproszenia urodzinowe z cyfrą
  10. Polecamy wideo: Zdrowe przekąski dla dzieci

Urodziny dziecka są dla niego bardzo ważnym wydarzeniem. Zbliżająca się data urodzin wiąże się z narastającym oczekiwaniem na prezent urodzinowy, niespodziankę czy planowane przyjęcie urodzinowe. Wszystkie dzieci uwielbiają hucznie obchodzić urodziny w gronie rodziny czy kolegów. Tego dnia mogą czuć się wyjątkowo, są szczególnie traktowane i oczywiście obdarowane prezentami. Jeśli planujecie urządzić przyjęcie urodzinowe dla dziecka trzeba będzie zadbać o tort, dekoracje i oczywiście zaproszenia urodzinowe!

Sprawdź również kalendarz rozwoju dziecka >>

Co kupić na roczek? Pomysły na prezenty dla rocznego dziecka

Jak zaplanować przyjęcie urodzinowe dla dziecka?

Planując przyjęcie urodzinowe dla dziecka zaczynamy od wyboru miejsca. Jeśli decydujemy się urządzić je w lokalu lub sali zabaw musimy takie miejsce odpowiednio wcześniej zarezerwować. Urządzając kinderbal w domu nie mamy takiego problemu, ale musimy pomyśleć o dekoracji mieszkania. Powinna ona nawiązywać do motywu przyjęcia. Zazwyczaj temtem przewodnim kinderbalu staje się inspiracja pasją dziecka, ulubiony bohater lub postać z bajki. Najprostszym sposobem na dekorację jest zakup balonów, serpentyn, papierowych czapeczek, kubków i talerzyków. Przyjęcie nie odbędzie się bez gości, dlatego odpowiednio wcześniej sporządzamy listę, tak abyśmy zdążyli wszystkich zaprosić. Następnie przygotowujemy zaproszenia urodzinowe. Możemy je zrobić samodzielnie, wykonać wspólnie z dzieckiem, wydrukować lub po prostu kupić. Ostatnim elementem przyjęcie urodzinowego są przekąski. Powinny być one zdrowe i wyglądać estetycznie, wtedy dzieci będą chętnie po nie sięgały!

Prezenty dla dzieci. Pomysły na ciekawe prezenty dla dzieci do  100 zł >>

Jak wybrać zaproszenia urodzinowe dla dzieci?

Wybór zaproszeń zależy głównie od naszych upodobań. W sytuacji kiedy kupujemy zaproszenia dla małego dziecka np. na roczek wybieramy je sami, z kolei kiedy dziecko jest starsze warto zapytać je o zdanie, a nawet pozwolić mu samodzielnie dokonać wyboru. Zaproszenia urodzinowe mogą nawiązywać motywem graficznym do tematyki przyjęcia. Równie popularne są zaproszenia z cyfrą wskazującą na wiek dziecka, ze zdjęciem oraz ulubionym zwierzątkiem (kotek, piesek, lisek, słonik). Napisanie tekstu na zaproszeniu daje nam nieograniczone możliwości. Możemy napisać jedynie kilka podstawowych informacji, ograniczając tekst do minimum lub zdecydować się na urozmaicenie zaproszenia np. ulubionym wierszem dziecka czy cytatem z bajki. Prezentujemy ciekawe zaproszenia urodzinowe dla dzieci z Instagrama!

Pomysł na prezent: Zabawki dla chłopców

Pomysł na prezent: Zabawki dla dziewczynek

Szarość i róż w roli głównej!

 Zaproszenia urodzinowe dla dzieci z kotkiem

 Personalizowane zaproszenia urodzinowe dla dzieci

 Zaproszenia urodzinowe dla chłopca na roczek

 Zaproszenia urodzinowe dla dziewczynki

 Kropki i balony w roli głownej!

 Zaproszenia urodzinowe z cyfrą

Polecamy wideo: Zdrowe przekąski dla dzieci