Życzenia noworoczne - gotowe życzenia do pobrania

2018-12-13 9:48

Składanie życzeń noworocznych to niegasnąca tradycja zarówno w Polsce jak i w innych krajach. Jak składać życzenia na nadchodzący Nowy Rok? Przygotowaliśmy noworoczne życzenia do pobrania, które możesz wykorzystać do składania życzeń osobiście, telefonicznie lub przez sms.

Nowy Rok
Autor: Getty images

Spis treści

  1. Życzenia noworoczne dla rodziny
  2. Życzenia noworoczne dla przyjaciółki 
  3. Życzenia noworoczne dla ukochanego
  4. Noworoczne wierszyki

Jedną z noworocznych tradycji jest składanie życzeń. Jeszcze kilkanaście lat temu w sylwestrowy wieczór sąsiedzi odwiedzali się z lampką szampana aby złożyć sobie najserdeczniejsze życzenia. Ta tradycja kultywowana jest jeszcze na wsiach, jednak tam też już powoli zanika. Obecnie zamiast osobistych życzeń wysyłamy sms. Wiele osób krytykuje ten sposób składania życzeń, jednak nie zawsze możemy osobiście pożyczyć przyjaciołom i rodzinie Szczęśliwego Nowego Roku.

Życzenia noworoczne dla rodziny

"Na wszystkie dni Nowego Roku życzę Wam silnej wiary w sercu i światła rozświetlającego mrok. Obyście jednym krokiem mijali przeszkody, które spotykacie na swojej drodze. Byście czuli się zawsze silni i wiecznie młodzi."

"Niech wspólna radość, zabawa i szczęście towarzyszy Wam nie tylko dziś, na początku Nowego Roku, ale przeniesie się na wszystkie jego dni. Dużo miłości, siły i pomyślności w 2019 roku!"

"Z okazji nadchodzącego Nowego Roku roku pragnę złożyć życzenia nieprzemijającego szczęścia, pomyślności oraz dużo zdrowia. Niech Nowy Rok będzie korzystny i owocny zarówno pod względem prywatnym, jak i zawodowym, dając szansę na spełnienie marzeń. Życzę również wielu okazji do uśmiechu i radości oraz spokoju ducha."

"Chciałabym złożyć wam najserdeczniejsze życzenia noworoczne, abyście w tę cudowną noc zapomnieli o swoich troskach i przykrościach, aby wszystkie złe chwile zapamiętane przez was poszły w zapomnienie, a te dobre przeistoczyły się w cudowne wspomnienia w nadchodzącym nowym roku."

Czytaj:

Pobierz życzenia noworoczne w formacie PDF

Wierszyki na Boże Narodzenie do pobrania [PDF]

Postanowienia noworoczne na czas ciąży

Jak dotrzymać noworocznych postanowień?

Życzenia noworoczne dla przyjaciółki 

"Saniami chciałam do Ciebie jechać, lecz kare konie nie chciały czekać, porwały sanie, mkną pod gwiazdami, a ja zostałam sama z życzeniami. W śnieżynce, która spada z obłoków, życzę Ci szczerze: do siego roku! "

"Puk! Puk! kto tam do drzwi stuka? Nowy Rok już miejsca szuka. Otwórz jemu drzwi szeroko, potem patrz w niebo wysoko. Tam rozbłysną dziś światełka i zabawa będzie wielka. Niech się wszyscy cieszą wraz bo radości przyszedł czas. Niech szampany otwierają i życzenia dziś składają. Niech krzyczą głośno: Do siego roku! nie szczędząc tanecznego kroku."

"Płoną sztuczne ognie, płynie już muzyka, idzie Nowy Rok, stary już umyka, więc wznieśmy puchary, tańczmy do rana, niech los nam nie szczędzi, kawioru i szampana."

"Z ostatnią kartką kalendarza zerwij wszystkie złe nastroje. Zapomnij o wszystkich nieudanych dniach, przekreśl niewarte w pamięci chwile i wejdź w Nowy Rok jak w nowej sukni wchodzi się na najwspanialszy bal świata."

Pobierz życzenia noworoczne w formacie PDF

Życzenia noworoczne dla ukochanego

"Kochanie! Niech Rok Nowy, będzie dla nas wyjątkowy, niechaj chwile szczęścia same go wypełnią, a nasza miłości niech rośnie w siłę. Razem pokonamy wszelkie przeciwności, które pojawią się na naszej drodze. Bądź szczęśliwy ze mną u swego boku."

"Nie ważne ile lat już za nami. Kolejny Nowy Rok to tylko nic nie znacząca cyfra. Przy Tobie nie muszę liczyć mijających lat. Przy Tobie nie muszę się o nic martwić. Dajesz mi spokój i poczucie bezpieczeństwa. Chcę Ci się odwdzięczyć za wszystko co mi dajesz, ale nie wiem jak to zrobić. Dlatego przesyłam Ci najszczersze życzenia noworoczne: życzę Ci aby zdrowie nigdy nie postanowiło Cię opuścić, abyś zawsze potrafił kochać, a szczęście było przy tobie każdego dnia."

"Marzeń, o które warto walczyć, radości, którą warto się dzielić, przyjaciół z którymi warto być i nadziei, bez której nie da się żyć w Nowym, 2019 Roku życzy..."

Noworoczne wierszyki

"Płoną sztuczne ognie, płynie już muzyka, idzie Nowy Rok, stary już umyka , więc wznieśmy puchary, tańczmy do rana, niech los nam nie szczędzi kawioru i szampana."

"Ile równań niezależnych,Ile jest szeregów zbieżnych,Ile całek niewłaściwych,Ile na płaszczyźnie krzywych,Ile funkcji kwadratowych,Co nie mają miejsc zerowych,Ile krzywe mają siecznych,Ile jest układów sprzecznych,Ile różnych jest symetrii,Ile twierdzeń w geometrii,Ile przestrzeń ma wektorów,Co nie tworzą pustych zbiorów,Tyle szczęścia i radościW Twoim domu,W Nowym Rokuniech zagości"

"Nowy Rok cyfrę zmienia.Wszyscy wszystkim ślą życzenia.Przy tej wielkiej sposobnościI ja życzę Wam radości!"

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza