Życzenia urodzinowe dla dziewczynki. Wierszyki na urodziny

2013-04-11 14:32

Życzenia urodzinowe dla dziewczynki z pewnością przypadną jej do gustu i poczuje się ważna. Zaskocz swoją córkę, bratanicę lub siostrzenicę oryginalnymi życzeniami urodzinowym. Specjalnie dla was przygotowaliśmy wierszyki na urodziny dopasowane do charakteru małej księżniczki.

zyczenia urodzinowe wierszyki
Autor: sxc.hu

Spis treści

  1. Wierszyk urodzinowy dla małych miłośniczek przygód
  2. Wierszyk urodzinowy dla wróżek i czarodziejek
  3. Wierszyk urodzinowy dla małych księżniczek
  4. Wierszyk urodzinowy dla miłośniczek lalek
  5. Wierszyk urodzinowy dla małych psotnic

Urodziny to dla dziecka jeden z najważniejszych dni w roku. Warto, by był to wyjątkowy czas i by dziecko zapamietało go na długo. Dlatego dobrze jest spisać na kartce lub odczytać życzenia na urodziny dziewczynki, w zależności od jej zainteresowań.

Przeczytaj również: Wierszyki na urodziny dla dziecka

Wierszyk urodzinowy dla małych miłośniczek przygód

"Ile jest rzek na świecieIle gwiazd jest we wszechświecieIle gór i ile szczytówTyle życzeń i zaszczytówDla Jubilatki podróżniczkiDla której nudne są księżniczkiBo woli przygody i podróżeNiech Ci się spełnią marzenia dużeA maleńkie niech wzrastająTego Ci życzą i pozdrawiają ..."

Wierszyk urodzinowy dla wróżek i czarodziejek

"Ile kropek na biedronceIle elfów jest na łąceIle gwiazdek jest na niebieTyle życzeń dziś dla Ciebie:Dla naszej kochanej WróżkiNiech z nieba spadają różdżkiA czary niech się udająI niech marzenia się spełniająNajlepsze życzenia na urodzinki Od kochającej rodzinki"

Wierszyk urodzinowy dla małych księżniczek

"Dla słodkiej Księżniczki w dniu urodzinNiech ziarnko grochu Ci nie szkodziNiech wszystko jak w bajce się układaA z kranu niech płynie czekoladaNiech dobro zawsze ze złem wygrywaA wżyciu niech zawsze jak w bajkach bywa"

Wierszyk urodzinowy dla miłośniczek lalek

"Dla małej mamy, lalek opiekunkiUrodzinowe pocałunkiNiech grzeczne będą wszystkie Twoje laleNiech nie marudzą prawie wcaleI niech nie brudzą im się ubraniaByś nie musiała robić praniaNiech spełnią się Twoje wszystkie marzeniaTakie dziś mamy dla Ciebie życzenia"

Wierszyk urodzinowy dla małych psotnic

"Dla Psotnicy w spódnicyNaszej małej rozrabiaczkiCo przykład bierze z kaczki-dziwaczkiDla Aniołka co czasem ma różkiDla naszej kochanej dziewuszkiNiech figle i psoty na sucho uchodząNiech Twoje pomysły nikomu nie szkodząNiech żarty zawsze się udająTego życzymy 100 lat Ci śpiewając!"

Polecamy wideo: Zdrowe przekąski dla dzieci

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza