Kreatywna zabawa z rocznym dzieckiem: ten tata ma świetne pomysły! [FILM]

2014-09-01 18:20

Zabawy z tatą bywają najfajniejsze na świecie! W kontaktach z dzieckiem kreatywność to podstawa! Ten tata świetnie sobie radzi ze swoją roczną córeczką Georgią - potrafi ją zabawić i zainteresować swoimi pomysłami. Zobaczcie, jak tata bawi się z małą córeczką!

Kreatywna zabawa z rocznym dzieckiem: ten tata ma świetne pomysły! [FILM]
Autor: STORYFUL/x-news Tata Georgii doskonale wie, jak bawić się ze swoją córeczką!

Zabawa z tatą to jest to! Nie masz pomysłu na zabawę z rocznym dzieckiem? Pamiętaj, że podstawą jest kreatywność i wyobraźnia! Tata rocznej Georgii doskonale zdaje sobie z tego sprawę i potrafi zabawić swoją małą córeczkę!

ZABAWKI DLA DZIECI: zabawa lalkami uczy dziewczynki empatii i odpowiedzialności [FILM]

Zabawa z dzieckiem: jak się bawić z rocznym dzieckiem?

Jak to robi? Co sprawia, że dziewczynka jest skupiona na zabawie i nie traci nią zainteresowania? Tata Georgii wkłada w wymyślanie zabaw mnóstwo serca i wyobraźni. Nie potrzebuje do tego pieniędzy i zabawek - po prostu poświęca córeczce dużo czasu.

Ostatnio tata dziewczynki nagrał ich wspólną zabawę. Tata i córka bawili się w... jazdę różnymi pojazdami. Roczna dziewczynka mogła się poczuć jak rajdowiec, pilot, a nawet... mogła skoczyć ze spadochronem! Widać, że zabawa sprawiła jej mnóstwo frajdy!

83 procent rodziców NIE MA CZASU na zabawę z dziećmi. Z czego to wynika? [FILM]

Ze starszymi dziećmi możemy bawić się również w wiele popularnych zabaw, które wpływają na rozwój dziecka, jak np. puzzle czy gry planszowe

STORYFUL/x-news