Życzenia na Dzień Kobiet - celebruj Dzień Kobiet!

2023-03-06 12:32

Choć mówi się, że kobiety powinny mieć swoje święto cały rok, warto celebrować ten szczególny dzień. Dzień Kobiet to ważne w naszej tradycji święto. Oto nasza propozycja życzeń.

Życzenia na Dzień Kobiet
Autor: Getty images

Oto dzień dziś jest wspaniały,Oby wszystkie Panie z niego radość miały.Święto Kobiet wszystkim Paniom,moc serdecznych życzeń niesie:żyjcie w zdrowiu, szczęściu i radości,niech uśmiech na Waszych twarzach zawsze gości,Czerpcie radość z tego, czym los Was obdaruje,niech Wam ciągle dobry humor dopisuje!Wszystkiego najlepszego!

Czytaj: Wierszyki na Dzień Kobiet: poznaj nasze propozycje [PDF do pobrania]

Piosenki na Dzień Kobiet - wybraliśmy 6 najlepszych!

Choć jeszcze malutką jesteś kobietką, dziś jest Twoje święto – to wiemy na pewno.Rośnij duża i radosna, niech ci służy zbliżająca się wiosna. Dzień Kobiet to także Twoje jest święto,pamiętaj o tym mała panienko.Dziś Dzień Kobiet – ważne święto,przywitaj go z miną uśmiechniętą!Już od rana przyjmij życzeń moc, które składać będziemy ci, aż zapadnie noc.Wszystkiego najlepszego!

Sprawdź: Prezent dla żony. Jaki prezent dla niej wybrać? [10 pomysłów]

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza