3 gadżety, dzięki którym OSZCZĘDZISZ CZAS przy SPRZĄTANIU [FILM]

2014-06-04 15:13

Spędziłaś kilka godzin na sprzątaniu mieszkania i następnego dnia już nie widać efektów? Nie martw się - nie będziesz musiała sprzątać ponownie. Dzięki nowoczesnym gadżetom przestaniesz marnować czas na porządki, a będziesz mogła poświęcić go swojej rodzinie!

Mycie okien
Autor: thinkstockphotos.com Nowoczesne gadżety posprzatają za Ciebie mieszkanie, a Ty będziesz mogła spędzić wolny czas z rodziną!

Spis treści

  1. Odkurzacz, który sam wykrywa okruchy
  2. Robot do czyszczenia szyb
  3. Wielofunkcyjny przyrząd do gotowania

W dzieciństwie nie wiedziałaś, dlaczego mama krzyczy, gdy wchodziłaś w butach do kuchni, w której właśnie umyła podłogę. Teraz nie tylko doskonale rozumiesz jej złość, ale sama się denerwujesz, kiedy mąż czy dzieci niszczą efekty Twojej pracy. Pamiętaj jednak, że nie jesteś niewolnicą swojego domu i że nie musisz bez końca wykonywać tej samej pracy. Zamiast nieustannie pucować szyby i odkurzać, odetchnij, uśmiechnij się i skup się na tym, co ważne - na swojej rodzinie.

Nie bój się, że jeśli dasz sobie chwilę wytchnienia, mieszkanie zarośnie brudem. Nie w tych czasach! Dzięki nowoczesnym gadżetom do sprzątania dom będzie czysty, a Ty będziesz mogła pobawić się z dzieckiem, przygotować mężowi romantyczną kolację czy pójść na spacer. Jakie gadżety warto mieć w domu?

Odkurzacz, który sam wykrywa okruchy

Już wymyślenie zwyczajnych odkurzaczy dało paniom domu (i sprzątającym panom :)) trochę oddechu. Nowoczesne urządzenia, które można zaprogramować, by same sprzątały, to cudowne wynalazki. Zamiast szarpać się z odkurzaczem i nieustannie zmieniać wtyczki (podłoga, dywan, wąskie szczeliny), można zainwestować w odkurzacz, który... sam wykrywa okruchy.

Taki gadżet do sprzątania ma zainstalowaną kamerkę, która najpierw fotografuje pomieszczenie i uczy się go. Później zaczyna działać i metodycznie sprząta cały pokój czy kuchnię. Po wyczerpaniu baterii odkurzacz posłusznie wraca do bazy.

Robot do czyszczenia szyb

Mycie okien to zajęcie długotrwałe i wyczerpujące. Nie musisz już marnować popołudnia na pucowanie szyb - więcej, nie musisz marnować nawet godziny! Myjka, która sama myje okna to cudowny gadżet do sprzątania. Wystarczy spryskać ją płynem do czyszczenia szyb, włączyć i przyczepić do okna. Myjka dokładnie wyczyści całą powierzchnię, a Ty będziesz mogła spędzić czas ze swoją rodziną.

Wielofunkcyjny przyrząd do gotowania

Parowar, blender, mikser, sokowirówka - robotów kuchennych jest wiele i niestety wszystkie są potrzebne. Jeśli nie chcesz zagracać sobie kuchni albo nie masz miejsca na przechowywanie tylu sprzętów, wybierz wielofukncyjny gadżet do sprzątania. Poszatkuje za Ciebie warzywa, przygotuje pyszną zupę i krem do tortów - zrobi wszystko, co będziesz chciała. Z takim robotem gotowanie stanie się przyjemnością!

Odkurzacz
Autor: materiał archiwalny

Dzień Dobry TVN/x-news

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza