Biustonosz na długi czas

2013-02-04 12:23

O tym, jak ważne jest odpowiednie dobranie biustonosza, powinna wiedzieć każda kobieta. W okresie ciąży jest to o tyle trudniejsze, że rozmiar piersi i obwodu pod biustem często się zmienia.

biustonosz na dlugi czas
Autor: _materialy_prasowe

Nie znaczy to jednak, że trzeba będzie nieustannie wymieniać bieliznę. Kobiety ciężarne mogą sięgnąć po biustonosz z większym zakresem regulacji, jak np. Amoralia Tutti Frutti. Dzięki zapięciu na 6 rzędów haczyków zapewnia on odpowiednie dopasowanie przez długi czas. Miękka, delikatna tkanina świetnie dopasowuje się do zmieniających się kształtów. Wnętrze miseczek pokryte jest miękką bawełną dla zapewnienia komfortu. Plastikowe klipsy umożliwiają odsłonięcie piersi jedną ręką. Biały w delikatne kropeczki z dodatkiem różowej haftowanej koronki sprawi, że każda przyszła mama poczuje się kobieco. Ten i inne modele biustonoszy dla przyszłych mam są dostępne w sklepie internetowym bieliznadokarmienia.pl.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza