Imprezy

Dzień Nauczyciela to wyjątkowe święto. I życzenia tego dnia też powinny być wyjątkowe. Zebraliśmy dla was najlepsze życzenia na Dzień Nauczyciela.
Każda rocznica ślubu ma swoją nazwę i tym samym symbolikę. Jak nazywają się poszczególne gody i co oznaczają ich nazwy? Przeczytaj albo posłuchaj, jaką rocznicę ślubu będziesz wkrótce obchodzić i co warto z jej okazji podarować drugiej osobie.
Od kilku dni internet huczy od informacji o wprowadzeniu ustawy zakazującej organizowanie zabaw halloweenowych i karanie więzieniem osób, które będą przebierały się za czarownice i pukały do sąsiadów w poszukiwaniu cukierków. Uspokajamy - nikomu nic nie grozi - i wyjaśniamy, dlaczego.
Cytaty o miłości przypominają o pięknie i sile tego uczucia, dodają skrzydeł i potrafią koić złamane serce. Miłość jednak niejedno ma imię... Zobacz 10 najpiękniejszych aforyzmów o miłości i poznaj wszystkie jej odcienie! ♥
Cytaty o życiu inspirują oraz pozwalają zatrzymać się przez chwilę i spojrzeć na naszą egzystencję z szerszej perspektywy. Zachęcamy do przejrzenia 10 mądrych sentencji życiowych. Najlepiej z kubkiem kawy w dłoni. ♥
Zabawki dla dziewczynek to przede wszystkim lalki, wózki, akcesoria do zabawy w dom. Na rynku jest masa tego typu produktów, nietrudno się w nich zagubić. Na co zwrócić uwagę przy kupowaniu prezentu dla dziewczynki? Jak wybrać mądre i bezpieczne zabawki? Skorzystajcie z naszego poradnika.
Zabawki dla dwulatka powinny być dobierane bardzo starannie. Oprócz zabawy, najlepiej jeśli wpomagają rozwój dziecka, kształtują wyobraźnię czy rozwijają ruchowo. Jakie zabawki dla dwulatka wybrać? Które zabawki najlepiej sprawdzą się jako prezent dla dwuletniego dziecka? Zobaczcie nasze pomysły na ciekawe zabawki dla dwulatka!
Dzień Dziecka obchodzi się niemal w każdym kraju na świecie. Nie zawsze jednak w ten sam sposób, i w tym samym dniu. Przeczytaj, skąd wziął się zwyczaj świętowania dnia dziecka, i jak święto to celebrowane jest w innych państwach. 
Dzień Mamy obchodzony jest na całym świecie. W Polsce święto mam przypada 26 maja i powinno być najważniejszą datą dla wszystkich dzieci. Podziękujcie swoim mamom za miłość, czułość i ciepło, które od nich otrzymaliście i nie zapominajcie, że mama to najważniejsza osoba w Waszym życiu.
Kiedy jest Dzień Matki? Dzień Matki w wielu państwach najczęściej obchodzony jest w maju, w Polsce 26 maja. Sprawdź, kiedy i jak mieszkańcy różnych państw obchodzą dzień matki. 
Kotylion na Święto Niepodległości to kokarda narodowa, symbol patriotyzmu, przypinany do piersi w czasie ważnych uroczystości państwowych. Jak zrobić kotylion na 11 listopada? Skorzystajcie z naszego poradnika.
Majówka była zawsze czasem, kiedy ruszaliśmy się z domu. W tym roku długi weekend majowy będzie trochę inny, co nie znaczy, że gorszy. Oto nasze podpowiedzi, jak spędzić przyjemnie majówkę bez narażenia się na mandat.

NOWY NUMER

W magazynie Dziecko Zakupy i My: ponad 200 polecanych produktów dla mamy, dziecka i kobiet w ciąży, a także inspiracje i porady dla całej rodziny! Sprawdź, jak zadbać o najbliższych – czytaj już za 3 zł!

Sprawdź
Dziecko zakupy i my