Imprezy

Choć podejście do Walentynek mamy różne, warto choć małym akcentem zaznaczyć to święto. To na pewno nie zaszkodzi, a może się nawet okazać, że wszystkim będzie bardzo miło.
Prezent na Dzień Babci i Dziadka nie może być przypadkowy - to przecież wyjątkowe osoby w naszym życiu. A co może ucieszyć ich bardziej niż prezent, w który wnuki włożą całe swoje serce? Sprawdźcie, jak samodzielnie wykonać piękny prezent na Dzień Babci i Dziadka!
Dzień Babci obchodzimy 21 stycznia. To jedno z najpiękniejszych świąt w roku - babcie odgrywają szczególną rolę w życiu wnuków. Warto je w tym dniu obdarować czymś wyjątkowym, żeby poczuły się kochane i docenione. Jaki prezent warto kupić na Dzień Babci?
Dzień Dziadka przypada zawsze 22 stycznia, czyli dzień po Dniu Babci. Jaki prezent warto kupić na Dzień Dziadka, by pokazać mu, jak wiele dla nas znaczy?
Życzenia dla babci i dziadka muszą być wyjątkowe - tak jak wyjątkowe są to osoby w życiu naszym i naszych dzieci. Zobacz, jakie życzenia może napisać twoje dziecko w laurkach z okazji Dnia Babci i Dziadka, ale też bez okazji - by podziękować dziadkom za opiekę i za to, że są. Pobierz życzenia dla babci i dziadka w formacie pdf.
Zastanawiasz się, kiedy jest Dzień Babci i Dziadka, bo chcesz sprawić dziadkom niespodziankę? Tej daty nie możesz przegapić! 
Impreza sylwestrowa to jedna z najhuczniejszych zabaw całego roku. Jeżeli urządzasz przyjęcie karnawałowe u siebie w domu i nie wiesz, co podać gościom, zapraszamy do sprawdzenia naszych propozycji menu na sylwestra.
Sylwester w domu wcale nie musi być nudny. Wystarczy, że dobrze go zaplanujemy i pozwolimy sobie na odrobinę szaleństwa! Jak spędzić kreatywnego sylwestra w domu z dzieckiem? Skorzystajcie z trzech naszych pomysłów.
By się dobrze bawić w sylwestra, nie trzeba uczestniczyć w dużej zorganizowanej imprezie i wydawać ogromnej ilości pieniędzy. Wystarczy odrobina kreatywności, by nawet sylwestra w domu uczynić imprezą roku. Jakie pomysły zagwarantują waszej rodzinie świetną zabawę?
Wszystkim użytkownikom serwisu Mjakmama24.pl życzymy ciepłych i radosnych świąt Bożego Narodzenia. Przyjemnych chwil w gronie najbliższych, pysznych przysmaków na wigilijnym stole i wspólnego kolędowania przy pięknie przystrojonej choince. I dużo uśmiechu!
W czasie Wigilii trudno zachować dietę odpowiednią dla kobiet w ciąży. Bożonarodzeniowe potrawy są ciężkostrawne i wzdymające. Już sam widok potraw wigilijnych sprawia, że nie możesz oprzeć się łakomstwu. Co zrobić, by ominęło cię świąteczne przejedzenie?
Wybór ciekawego prezentu dla 10-latka nie jest łatwy, szczególnie jeśli zależy nam na tym, żeby zabawka nie została rzucona w kąt. Najbezpieczniej zdecydować się na zakup prezentu zgodnego z zainteresowaniami dziecka - wtedy mamy pewność, że się spodoba.

NOWY NUMER

W numerze 2/2020 "Zdrowia": co pomoże na ból głowy, sztuczne hormony wokół nas, dźwięczny głos na lata, stopy bez odcisków, eko zwierzak w domu, chudnij z wyobraźnią, hity zdrowej kuchni. Miesięcznik "Zdrowie" to pakiet rzetelnej wiedzy i sprawdzonych rad!

Dowiedz się więcej
Miesięcznik Zdrowie 2/2020