Imprezy

Baby shower to impreza ciesząca się coraz większym zainteresowaniem w naszym kraju, choć jeszcze nie tak dawno znaliśmy tę tradycję tylko z filmów. Jak zorganizować przyjęcie dla przyszłej mamy i czym właściwie jest baby shower, wyjaśnia Kamila Andrychowicz, event coordinator oraz właścicielka FAM Events - firmy specjalizującej się w organizowaniu przyjęć.
Niektórzy sądzą, że gadżety na mikołajki z motywem św. Mikołaja, reniferów czy śniegu są tandetne i nieużyteczne. Tymczasem wiele firm produkuje świetne drobiazgi, które są funkcjonalne i bardzo przydatne w życiu codziennym! Jakie gadżety na mikołajki warto kupić?
Czy Święty Mikołaj istnieje? Jak postępować, gdy dziecko długo wierzy w Świętego Mikołaja? Czy warto je uświadomić, że święty Mikołaj nie istnieje? Jak to zrobić, by dziecko nie było zawiedzione, gdy dowie się prawdy o Świętym Mikołaju?
Prezent na szkolne mikołajki za 30 zł? Nic prostszego. Oto 10 naszych nasze podpowiedzi na fajne i tanie prezenty dla kolegów i koleżanek z klasy twojego dziecka.
Coraz częściej w trakcie cięży organizuje się tzw. gender reveal party, czyli przyjęcie, na którym zebrani dowiadują się, jaka będzie płeć dziecka. Trend ten, podobnie jak baby shower, przybył do nas z USA i także stał się wielkim hitem. Na czym polega przyjęcie gender reveal?
Dzień Pluszowego Misia obchodzimy w listopadzie. Święto jest bardzo sympatyczne i coraz powszechniej obchodzone na całym świecie, a jego data wcale nie jest przypadkowa. Kiedy dokładnie obchodzimy Dzień Pluszowego Misia i w jaki sposób się go celebruje?
Kotylion na Święto Niepodległości to kokarda narodowa, symbol patriotyzmu, przypinany do piersi w czasie ważnych uroczystości państwowych. Jak zrobić kotylion na 11 listopada? Skorzystajcie z naszego poradnika.
Napiszcie wspólnie z dzieckiem  list do Mikołaja. Dzięki temu dowiesz się, o czym marzy twoje dziecko i jaki prezent wybrać. Gotowy wzór listu do św. Mikołaja zamieściliśmy w artykule.
Obchody Halloween odbywają się w przeddzień Wszystkich Świętych. O tym czy warto przekonać dziecko, by zrezygnowało ze świętowania Halloween, rozmawiamy z Martą Michalik, psychologiem.
Zebraliśmy dla was najlepsze życzenia na Dzień Nauczyciela. Dzień Nauczyciela to wyjątkowe święto. I życzenia tego dnia też powinny być wyjątkowe.
Jak się ma dieta w ciąży i dieta karmiącej mamy do świątecznych potraw? Które wigilijne potrawy może jeść mama w ciąży? Co powinnaś zmienić w przepisach świątecznych, by łasuchowanie w Boże Narodzenie nie zaszkodziło dziecku i tobie?
Zaproszenie na urodziny dziecka powinno być kolorowe i wesołe. Zaproszenia urodzinowe mogą mieć motywy dziewczęce lub chłopięce albo neutralne. Te ostatnie cieszą się obecnie dużą popularnością - dzieciom i rodzicom spodobały się pastelowe, stonowane wzory zaproszeń. Przygotowaliśmy dla was gotowe zaproszenia na urodziny do druku.

NOWY NUMER

W nowym M jak Mama o tym, dlaczego w ciąży boli kręgosłup i jak można sobie pomóc w takiej sytuacji. A także: jakie formalności trzeba załatwić po urodzeniu dziecka, kiedy warto kupić niemowlakowi szumiącą zabawkę i jak przystawiać malca do piersi.

Kup dostęp od 2,50 zł
mjm 12/19