Imprezy

Sukienka na komunię to marzenie wielu dziewczynek. Co prawda obecnie dzieci przystępują do Pierwszej Komunii Świętej w albach, ale wiele dziewczynek przebiera się w domu w modną sukienkę komunijną. Jaką sukienkę na komunię wybrać? Jakie są ceny sukienek komunijnych i jak dobrać odpowiednie dodatki? Zobacz przegląd najładniejszych sukienek na komunię dla dziewczynki!
Kiedy jest Dzień Matki? Dzień Matki w wielu państwach najczęściej obchodzony jest w maju, w Polsce 26 maja. Sprawdź, kiedy i jak mieszkańcy różnych państw obchodzą Dzień Matki. 
Sesja na roczek w studiu fotograficznym lub w plenerze to piękna pamiątka na całe życie. Jak wybrać dobrego fotografa, który wykona ją sprawnie i profesjonalnie? Jak przygotować dziecko do sesji na roczek? Odpowiedzi na te pytania szukaj w naszym poradniku.
Komunia w domu czy w restauracji? - to pytanie zadaje sobie wielu rodziców. Na pierwszy rzut oka komunia w domu wydaje się bardziej ekonomicznym rozwiązaniem niż w lokalu. Czy tak jest faktycznie? Sprawdźcie!
Pierwsza komunia święta to ważne wydarzenie nie tylko w życiu każdego dziecka, ale i całej rodziny. Warto się do niego odpowiednio przygotować i z wyprzedzeniem zaplanować przyjęcie komunijne. O czym trzeba pamiętać urządzając przyjęcie komunijne? Sprawdź, jak krok po kroku zorganizować przyjęcie komunijne.
Jakie wybrać prezenty na komunię? Tradycyjne prezenty na komunię podkreślają duchowy wymiar uroczystości, nawiązują do obrzędów religijnych, mają wartość intelektualną lub ponadczasową. Czy wiesz, jaki tradycyjny prezent na komunię warto podarować dziecku?
Pierwsza komunia od jakiegoś czasu kojarzy się przede wszystkim z wydatkami: na komunijne kreacje, wyprawienie przyjęcia i prezenty wydajemy tysiące złotych. W ferworze komunijnych przygotowań często zapominamy o prawdziwym sensie wydarzenia jakim jest dla katolika pierwsza komunia.
Jeśli nie macie pomysłu na prezent dla mamy skorzystajcie z naszych inspiracji. Prezentujemy ciekawe propozycje na prezenty dla mamy do 100 zł! Wśród nich znajdziecie zarówno prezenty praktyczne jak i niepraktyczne, ale za to bardzo bardzo kobiecie.
Tort na pierwszą komunię świętą to ważny element przyjęcia z tej okazji. Niezależnie czy zapraszasz najbliższych do lokalu, czy robisz uroczysty obiad w domu, dziecku na pewno będzie miło, jeśli w pewnym momencie na stole pojawi się tort, może nawet ze świeczkami do zdmuchnięcia. Jakie wzory tortów na komunię są teraz modne?
Wśród dekoracji komunijny największą rolę odgrywa dekoracja stołu na komunię, o której trzeba pamiętać, gdy przyjęcie komunijne odbywa się w domu. Jak udekorować stół na komunię?. Dekoracja stołu na komunię powinna być prosta i elegancka.
Ile dać dziecku na komunię w prezencie? To zależy od twojej relacji z ośmiolatkiem, a także od twojej zamożności. Stawianie "poprzeczek" w tej kwestii jest głupotą i przyczynia się do zatracania sensu samej uroczystości. Daj tyle, ile możesz, a nie tyle, ile sąsiad czy twoja koleżanka z pracy.
Jaki prezent dla mamy wybrać, by sprawić jej radość i uniknąć banału? Podpowiadamy wam top 7 pomysłów na prezent dla mamy. Sprawdźcie, co warto kupić!

NOWY NUMER

DLA CIEBIE ZA DARMO! Szykujesz się do porodu? Chcesz wiedzieć co cię czeka, jak sobie radzić? Co może Ci pomóc? Koniecznie pobierz nasz specjalny poradnik, stworzony przez ekspertów!

Czytaj więcej
Porodówka - przewodnik dla rodzącej mamy, okładka