Imprezy

Cytaty o życiu inspirują oraz pozwalają zatrzymać się przez chwilę i spojrzeć na naszą egzystencję z szerszej perspektywy. Cytat o życiu może poprawić nastrój. Zachęcamy do przejrzenia 10 mądrych sentencji życiowych. Najlepiej z kubkiem kawy w dłoni. ♥
Prezenty na Dzień Chłopaka - niby banalny temat, a jednak rodzi problemy... Bo co kupić chłopcom z okazji ich święta, by prezent jednocześnie się podobał i nie kosztował fortuny? Specjalnie dla Was śledzimy tegoroczne nowości, które idealnie nadają się na prezent z okazji Dnia chłopaka.
Nie masz czasu lub nie potrafisz stworzyć własnej graficznej kartki na Dzień Chłopaka? Spieszymy z pomocą! W naszej galerii znajdziesz kilka oryginalnych wzorów kartek na Dzień Chłopaka z życzeniami zarówno dla małych jak i dużych chłopców!
Dzień Chłopaka to święto dosyć znane. Niestety nie każdy wie, kiedy jest Dzień Chłopaka, bo męska część społeczeństwa obchodzi swoje święto aż dwa razy w roku! Wyjaśniamy, kiedy w końcu jest Dzień Chłopaka. 
Dzień Chłopaka już 30 września! Nie zapomnij złożyć życzeń w ten wyjątkowy dzień. Chcesz sprawić radość bliskiemu mężczyźnie, koledze, sąsiadowi? Przygotowaliśmy specjalnie dla ciebie gotowe życzenia z okazji Dnia chłopaka - zarówno dla małych jak i dużych chłopców.
Wierszyki na Dzień Chłopaka umilą każdemu mężczyźnie jego święto. Taki wierszyk to forma podziękowania i oznaka sympatii. Wierszyki na Dzień Chłopaka można wygłosić osobiście, wysłać sms-em albo nawet nagrać krótki filmik z życzeniami.
Każda rocznica ślubu ma swoją nazwę i tym samym symbolikę. Jak nazywają się poszczególne gody i co oznaczają nazwy rocznic ślubu? Przeczytaj, jaką rocznicę ślubu będziesz wkrótce obchodzić i co warto z jej okazji podarować drugiej osobie.
Zaproszenie na urodziny dziecka powinno być kolorowe i wesołe. Zaproszenia urodzinowe mogą mieć motywy dziewczęce lub chłopięce albo neutralne. Te ostatnie cieszą się obecnie dużą popularnością - dzieciom i rodzicom spodobały się pastelowe, stonowane wzory zaproszeń. Przygotowaliśmy dla was gotowe zaproszenia na urodziny do druku.
Coraz więcej mam chce upamiętniać rozwój swojego dziecka. To doskonały pomysł, bo pamiątka w postaci zdjęć czy nagrań jest bezcenna. Jeśli chcesz co miesiąc, w dniu urodzin swojego maluszka zrobić mu sesję zdjęciowa, aby potem śledzić, jak rośnie i zmienia się, wykorzystaj nasze karty na narodziny i kolejne ukończone miesiące życia. Pobierz je i wydrukuj, a potem... rób zdjęcia!
Tort z pieluszek to główny atrybut Baby Shower, podobnie jak tort na tradycyjnym przyjęciu. Choć tort z pampersów wygląda niezwykle efektownie, wcale nie jest skomplikowany w przygotowaniu. Zobacz, jak zrobić tort z pieluszek dla ciężarnej siostry, przyjaciółki, a nawet na chrzest.
Rocznica ślubu to ważna uroczystość - zarówno wtedy, kiedy obchodzisz ją po raz pierwszy czy drugi, jak i wtedy, gdy twój małżeński staż jest już dwucyfrowy. Uroczystość warto uczcić wspaniałym tortem na rocznicę ślubu. Zobacz nasz film, z którego dowiesz się, jaki tort wybrać i jak go udekorować.
Balony na roczek to doskonały pomysł na przystrojenie mieszkania z okazji pierwszych urodzin dziecka. Dlaczego? Po pierwsze to atrakcyjna i prosta w zamontowaniu dekoracja, po drugie: na pewno wzbudzi zachwyt jubilata. Balony to bowiem ulubiona zabawka każdego dziecka.

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza