Imprezy

Laurka na Dzień Taty DIY to najbardziej wzruszający prezent, jaki możemy dać swojemu tacie. Własnoręcznie wykonany prezent z pewnością ucieszy go bardziej niż niejedna kupiona rzecz. Zobacz, jak wykonać piękną kartkę z życzeniami dla taty krok po korku. W naszej galerii znajdziesz szczegółową instrukcję.
Wierszyki na Dzień Taty to miły dodatek do prezentu. Niezależnie od tego, jaką niespodziankę przygotowaliście dla niego, dołączcie do niej kartkę z życzeniami na Dzień Taty. 
Kiedy najlepiej zrobić chrzest? Można ochrzcić już noworodka, ale przyjmuje się, że w pierwszym miesiącu życia dziecka lepiej unikać takich stresujących i męczących uroczystości jak chrzest.
Zabawki dla dziewczynek to przede wszystkim lalki, wózki, akcesoria do zabawy w dom. Na rynku jest masa tego typu produktów, nietrudno się w nich zagubić. Na co zwrócić uwagę przy kupowaniu prezentu dla dziewczynki? Jak wybrać mądre i bezpieczne zabawki? Skorzystajcie z naszego poradnika.
Zabawki dla chłopców to przede wszystkie samochody, klocki, wielopoziomowe garaże, tory wyścigowe, wozy strażackie. Na co zwrócić uwagę, wybierając prezent dla chłopca? Skorzystajcie z naszego poradnika i zobaczcie top 7 zabawek dla chłopców.
Dzień Dziecka tuż-tuż! Zaskocz swoją pociechę niebanalnymi życzeniami z okazji Dnia Dziecka. Twoje dziecko będzie zachwycone! Zobacz, jakie życzenia złożyć dziecku z okazji jego święta!
Dzień Dziecka obchodzi się niemal w każdym kraju na świecie. Nie zawsze jednak w ten sam sposób, i w tym samym dniu. Przeczytaj, skąd wziął się zwyczaj świętowania dnia dziecka, i jak święto to celebrowane jest w innych państwach. 
Zabawki dla trzylatka to często propozycje edukacyjne, które jednocześnie bawią i uczą. W tym wieku dziecko bardzo szybko chłonie wiedzę, dlatego warto to wykorzystać, wybierając prezent dla trzylatka. Sprawdźcie ciekawe propozycje zabawek i prezentów dla trzylatka!
Zabawki dla 4-latka powinny być dobrze przemyślane. Pluszaki czy samochody mogą już nie wystarczać, a wręcz nudzić. Idealny prezent to zabawki edukacyjne, które rozwijają kreatywność i pobudzają wyobraźnię. Sprawdźcie nasze propozycje na prezent dla czterolatka!
Tort na chrzciny powinien być delikatny i bardzo urokliwy - taka tendencja zauważalna jest także w trendach tortowych ostatnich lat. Torty zarówno dla dziewczynek jak i chłopców z okazji chrzcin mają delikatne pastelowe barwy, ozdobione są żywymi kwiatami lub zielonymi roślinami i ogólnie utrzymane są w minimalistycznym stylu. Zobaczcie naszą galerię z ponad 20 tortów z okazji chrzcin. Niektóre z nich zapierają dech w piersiach!
Życzenia imieninowe nie muszą być banalne. Jeśli chcesz, by twoje życzenia wyróżniały się kreatywnością bądź humorem – oto ciekawe propozycje 10 gotowych życzeń na imieniny. Skorzystaj z naszych podpowiedzi na śmieszne życzenia imieninowe i na te poważne.
Prezent dla taty może spędzać sen z powiek niejednemu dorosłemu dziecku. Kolejny raz przed świętami mamy dylemat – co kupić tacie? Jaki prezent dla taty będzie idealny? Jaki prezent dla taty wybrać.

NOWY NUMER

DLA CIEBIE ZA DARMO! Szykujesz się do porodu? Chcesz wiedzieć co cię czeka, jak sobie radzić? Co może Ci pomóc? Koniecznie pobierz nasz specjalny poradnik, stworzony przez ekspertów!

Czytaj więcej
Porodówka - przewodnik dla rodzącej mamy, okładka