Imprezy

Czy 14 lutego to dzień, w którym składa się życzenia walentynkowe dzieciom? A dlaczego nie? Choć Polacy mają różne podejście do Walentynek, to wśród dzieci i młodzieży jest ono bardzo popularne. Zobacz propozycje życzeń walentynkowych dla dzieci i daj je swojemu maluchowi.
Walentynki to wyjątkowe święto w roku, podczas którego chcemy spędzić jak najwięcej czasu z wybraną połówką. Jednym z najbardziej romantycznych pomysłów jest na pewno wspólna kolacja przy świecach. Sprawdź więc, jakie dania na walentynki przygotować.
Drobiazgi na walentynki to różne gadżety, od których w lutym uginają się półki w sklepach. Jaki prezent na walentynki wybrać, aby zrobić przyjemność partnerce lub partnerowi? Zobacz listę drobiazgów na walentynki dla niej i dla niego!
Potrzebujemy się nawzajem. Dziadkowie to cudowni opiekunowie, którzy mogą odciążyć skonanych rodziców, a wnuki ich uwielbiają. Potrafią jednak być irytujący do granic możliwości i wchodzący w kompetencje rodzica. Tych rzeczy mówić nie powinni!
Życzenia walentynkowe składamy 14 lutego, w  tzw. walentynki, dzień zakochanych. Życzenia walentynkowe powinny być radosne i przepełnione miłością. Oto 10 krótkich wierszyków na walentynki - zaskocz nimi ukochaną osobę!
Nikogo nie dziwią gwiazdy i celebrytki, które mimo dojrzałego wieku, wyglądają bardzo młodo, bo mają na to pieniądze. Świat obiegło też niejedno zdjęcie Azjatki, która jest po 50-tce, a wygląda jak studentka - fenomen ich genów szokuje. Takich kobiet jest jednak więcej. Niektóre są już po 60-tce i mają nastoletnie wnuki, a mimo to są po prostu szałowe.
Dziadkowie sprawiają, że nasze życie jest lepsze. Dbają o nas, nawet jeśli sami nie zawsze czują się w pełni sił. Warto wesprzeć ich samopoczucie upominkiem, który wyrazi naszą miłość oraz wpłynie na ich formę, zdrowie i dobry nastrój!
Walentynki to nie tylko święto zakochanych, to również okazja, by okazać uczucia wszystkim najbliższym - dzieciom też. Jak więc spędzić walentynkowy wieczór z dziećmi, by na długo go zapamiętały? Jak bawić się w walentynki z dziećmi bez wychodzenia z domu?
Kartki na Dzień Babci i Dziadka do wysłania SMS-em to dobry pomysł nie tylko dla rodziców tych dzieci, które dziadków mają daleko i nie będą mogły się z nimi widzieć w dniu ich święta. To także świetny sposób, by umilić dziadkom dzień już od samego rana. Albo, by podkreślić ten dzień w życiu świeżo upieczonych dziadków.
Dzień Dziadka przypada zawsze 22 stycznia, czyli dzień po Dniu Babci. Jaki prezent warto kupić na Dzień Dziadka, by pokazać mu, jak wiele dla nas znaczy?
Dzień Babci obchodzimy 21 stycznia. To jedno z najpiękniejszych świąt w roku - babcie odgrywają szczególną rolę w życiu wnuków. Warto je w tym dniu obdarować czymś wyjątkowym, żeby poczuły się kochane i docenione. Jaki prezent warto kupić na Dzień Babci?
Dzień Babci i Dzień Dziadka to ważne święta, dlatego nie można o nich zapomnieć! Zastanawiasz się, kiedy wypada Dzień Babci i Dzień Dziadka w 2022 roku, bo chcesz sprawić dziadkom niespodziankę? Podpowiadamy.

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza