Nasze akcje

Niedowierzanie. Wyparcie. Rozpacz. Przecież imię zostało już wybrane, a dziecięcy pokój pomalowany. Trzy matki, które przeżyły swoje własne dzieci. Najmłodsze z nich miało 46 minut, inne nawet nie zakwiliło w chwili narodzin. Łączą je podobne historie i idea, która stała się dla nich wiatrem nadziei – hospicjum perinatalne działające przy Fundacji Gajusz.
To wzruszająca opowieść o tym jak dziecko nienarodzone uratowało życie matki. Dziś Kasia jest już zdrowa, oczekuje 3. dziecka wraz z podekscytowaną córką. Jej historia to przestroga, ale i nadzieja dla tych, którzy tak jak ona kiedyś, przeżywają właśnie życiowe dramaty.

Materiał sponsorowany

O pełnym miłości czasie oczekiwań na maleństwo, o słodkich kopniakach, o obawach i lęku, ale i o tym, jak fajnymi ojcami, już w czasie ciąży potrafią byc współcześni mężczyźni. Rozmawiamy z Justyną, laureatką akcji #mamtaksamo .

Materiał sponsorowany

Jak sprawić, by starania o dziecko, nawet te długie, były dla pary jak najmilszym okresem? Kiedy jest najlepszy moment na zajście w ciążę? O tych wszystkich dylematach rozmawiamy z Małgosią, laureatką akcji #mamtaksamo, łączącej mamy, na różnych etapach ich drogi.

Materiał sponsorowany

Laureatka akcji #mamtaksamo, Olga, w zabawny, ale i dosadnie realistyczny sposób opowiada o swoim macierzyństwie. Pod jej słowami mogłaby się podpisać niejedna z mam. Kochająca, ale i zmęczona...

Materiał sponsorowany

O tym, jak bardzo długie starania o dziecko mogą dać w kość, dobrze wie Ela, laureatka akcji #mamtaksamo. Szczęście i bezwarunkowa miłość - to ten element jej wypowiedzi konkursowej ujął nas najbardziej. Specjalnie dla nas, opowiada o tym, jakie wyzwania spotkały ją w macierzyństwie do tej pory i co będzie dla niej najważniejsze w wychowywaniu synka.

Materiał sponsorowany

Zwracamy się w sprawie zapowiadanego nowego, dodatkowego obciążenia mediów działających na polskim rynku, myląco nazywanego „składką”, wprowadzaną pod pretekstem Covid-19. Jest to po prostu haracz, uderzający w polskiego widza, słuchacza, czytelnika i internautę, a także polskie produkcje, kulturę, rozrywkę, sport oraz media.
Redakcja „M jak Mama” od kilkunastu lat zajmuje się tematyką związaną z ciążą, porodem, opieką nad niemowlętami i małymi dziećmi. Widzimy, że w ciągu tych lat oczekiwania przyszłych i młodych rodziców bardzo się zmieniły.
Wielkimi krokami zbliża się 17 października a wraz z nim targi B2B branży dziecięcej oraz biurowo – szkolnej KIDS Trade Show, które odbędą się na PGE Narodowym. To najbardziej wyczekiwane wydarzenie branżowe w II połowie roku – nowa lokalizacja, nowi odbiorcy i nowe możliwości.
Akcja ma na celu edukację oraz zachęcenie najmłodszych do ochrony naszej planety poprzez działania pro–ekologiczne: segregowanie śmieci, zbieranie zużytych baterii czy elektrośmieci. Do wygrania są atrakcyjne nagrody.
W naszym plebiscycie na najciekawszy biznes zainspirowany macierzyństwem nagrodziliśmy trzy młode mamy. W zeszłym numerze opisywaliśmy historię Uli, która prowadzi salę zabaw z restauracją. Dziś przedstawiamy wam laureatkę drugiego miejsca, czyli Katarzynę Żur z Wisły, która stworzyła rockową markę odzieżową Mia Rock.

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza