Konkursy

Jak co roku zapraszamy Was do wzięcia udziału w konkursie świątecznym. Już od 1 grudnia możecie wygrać wspaniałe zabawki dla dzieci. Każdego dnia czeka na was nowa niespodzianka ukryta w naszym wirtualnym Kalendarzu Świątecznym. Jak ją otrzymać? Czytaj dalej!
To wzruszająca opowieść o tym jak dziecko nienarodzone uratowało życie matki. Dziś Kasia jest już zdrowa, oczekuje 3. dziecka wraz z podekscytowaną córką. Jej historia to przestroga, ale i nadzieja dla tych, którzy tak jak ona kiedyś, przeżywają właśnie życiowe dramaty.

Materiał sponsorowany

O pełnym miłości czasie oczekiwań na maleństwo, o słodkich kopniakach, o obawach i lęku, ale i o tym, jak fajnymi ojcami, już w czasie ciąży potrafią byc współcześni mężczyźni. Rozmawiamy z Justyną, laureatką akcji #mamtaksamo .

Materiał sponsorowany

Jak sprawić, by starania o dziecko, nawet te długie, były dla pary jak najmilszym okresem? Kiedy jest najlepszy moment na zajście w ciążę? O tych wszystkich dylematach rozmawiamy z Małgosią, laureatką akcji #mamtaksamo, łączącej mamy, na różnych etapach ich drogi.

Materiał sponsorowany

Laureatka akcji #mamtaksamo, Olga, w zabawny, ale i dosadnie realistyczny sposób opowiada o swoim macierzyństwie. Pod jej słowami mogłaby się podpisać niejedna z mam. Kochająca, ale i zmęczona...

Materiał sponsorowany

O tym, jak bardzo długie starania o dziecko mogą dać w kość, dobrze wie Ela, laureatka akcji #mamtaksamo. Szczęście i bezwarunkowa miłość - to ten element jej wypowiedzi konkursowej ujął nas najbardziej. Specjalnie dla nas, opowiada o tym, jakie wyzwania spotkały ją w macierzyństwie do tej pory i co będzie dla niej najważniejsze w wychowywaniu synka.

Materiał sponsorowany

Zrób zdjęcie z nowym numerem miesięcznika "M jak mama" i opublikuj je w swoim profilu w serwisie Instagram. Co miesiąc do wygrania ciekawe nagrody!
Jakie nagrody czekają na Was w konkursie na Dzień Chłopaka?
Kto wygrał szkolną wyprawkę od Empiku? Sprawdźcie, czy jesteście na liście laureatów! Przypominamy, że do wygrania były plecaki, planery, portfele i inne nagrody. 
Magazyn „M jak Mama” oraz serwis Mjakmama.pl ogłaszają konkurs, w którym można wygrać modne mebelki i atrakcyjne akcesoria do pokoju dziecięcego. Sprawdź, co trzeba zrobić, żeby je wygrać!
Kto wygrał laktator LOVI Expert? Sprawdźcie rozwiązanie konkursu. 

Materiał sponsorowany

Odkrywczy Domek w łatwy sposób pozwala zapoznać dziecko z domowymi zwyczajami: dźwiękiem telefonu, włączonej pralki, odgłosem skrzypiących drzwi.

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza