KONKURS: dodaj swoje ulubione miejsce, wygraj nagrody!

2017-06-12 12:48

Rusza kolejna edycja Punkt dla mamy! Pomóż nam stworzyć mapę miejsc przyjaznych rodzinom z dziećmi - kluby, kawiarnie, sale zabaw... Dodatkowo jest szansa wygrania fantastycznych nagród od Ziaja! Dołączycie?

punk-dla-mamy
Autor: Redakcja
ziaja
Autor: materiał archiwalny

Punkt dla mamy to strona stworzona z myślą o rodzicach i ich dzieciach, ale też przez rodziców dla innych rodziców! Znajdziesz na niej miejsca z całej Polski, które warto odwiedzić z dzieckiem. W tegorocznej edycji mamy też kilka nowych kategorii. Jeśli szczególnie polecasz jakieś miejsce, a nie ma go na naszej mapie Punktów godnych polecania, dodaj go! Formularz zgłoszeniowy jest niezwykle prosty! Dodatkowo masz szansę wygrania fantastycznych nagród

Poprzednia edycja Punkt dla mamy, cieszyła się Waszym ogromnym zainteresowaniem! Liczymy na to, że i w tym roku zechcecie podzielić się z nami swoim doświadczeniem i polecicie swoje ulubione miejsca, które warto odwiedzić z dzieckiem! 

DODAJ SWOJE ULUBIONE MIEJSCE >>

KONKURS!

W tej edycji także przygotowaliśmy dla Was KONKURS! Dodając swój ulubiony Punkt i opisując to miejsce, macie szansę wygrania fantastycznych nagród - mamy dla Was zestawy kosmetyków od Ziaja!

Zobacz zasady konkursu >> 

Zobacz miejsca, które wyróżnilismy w poprzedniej edycji >>

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza