Konkurs Dzień Dziecka w Multikinie: wygraj bilety - wyniki!

2015-05-25 18:20

Dzień Dziecka tuż tuż. Z tej okazji przygotowaliśmy dla was wraz z Multikinem specjalny konkurs. Możecie wygrać 1 z 10 biletów na filmy dla najmłodszych. Zobaczcie, co zrobić, by móc obejrzeć "Angry Birds. Film", "Księgę Dżungli", "Alicję po drugiej stronie lustra" lub "Kung Fu Panda 3"!

multikino
Autor: Thinkstock|thinkstockphotos.com Weź udział w konkursie Dzień Dziecka w Multikinie i wygraj bilety na filmy dla najmłodszych!

Spis treści

  1. Konkurs Dzień Dziecka w Multikinie: nagrody
  2. Konkurs Dzień Dziecka w Multikinie: zadanie konkursowe
  3. Konkurs Dzień Dziecka w Multikinie: zasady udziału

Dziękujemy za udział w konkursie. Oto lista laureatów: 1. Krysia1980 2. Gosia1985 3. AgnieszkaOlech 4. Madzialixx 5. kacyp.85 6. MarekP 7. agamala2 8. Okrąglinka 9. ksylka 10. Julia Gawrońska Gratulujemy zwyciężczyniom i jednemu zwycięzcy Na adresy e-mail otrzymali Państwo kody i szczegółowe instrukcje: z kodem można wybrać się na dowolny film (niekoniecznie wymieniony w odpowiedzi) w dowolnym Multikinie w Polsce. Kod może wykorzystać osoba dorosła bądź dziecko. Życzymy udanych seansów!

______________________________________

Najmłodsi z okazji Dnia Dziecka otrzymują od rodziców, a także rozpieszczających je zazwyczaj babć i dziadków, mnóstwo prezentów. Wśród zabawek, gier, gadżetów, ubranek warto podarować dzieciom również bilet do kina. Takie wyjście to dla nich ogromna atrakcja, zwłaszcza na film pełen spektakularnych przygód. Dlatego właśnie wraz z Multikinem przygotowaliśmy dla was konkurs: zobaczcie, co możecie wygrać i przeczytajcie, na czym polega zadanie konkursowe.

Konkurs Dzień Dziecka w Multikinie: nagrody

Do wygrania jest 10 pojedynczych biletów na 1 z 4 filmów:

  • Kung Fu Panda 3
  • Księga Dżungli
  • Alicja po drugiej stronie lustra
  • Angry Birds. Film

Konkurs Dzień Dziecka w Multikinie: zadanie konkursowe

Aby wygrać jeden z biletów, odpowiedz na pytanie:

Na który film chciałabyś/chciałabyś się wybrać i dlaczego? W odpowiedzi na pytanie proszę podać adres mailowy na który zostanie wysłany kod promocyjny.

Kod promocyjny na podstawie którego możesz odebrać bilet w kasie, zostanie wysłany na adres mailowy podany razem z odpowiedzią na pytanie konkursowe. Bilety należy zrealizować w terminie od 30.05 do 2.06 w ramach akcji „Dzień dziecka w Multikinie” organizowanej przez Multikino. Laureat konkursu powinien zarezerwować bilety (rezerwacja nie jest obowiązkowa) na wybrany film i przy odbiorze rezerwacji okazać kod. Bilety są ważne w każdym Multikinie w Polsce.

>>>Biorę udział>>>

Konkurs Dzień Dziecka w Multikinie: zasady udziału

1. Aby móc dodać odpowiedź, trzeba być zarejestrowanym na forum. Zarejestrować możesz się w tym miejscu

2. Jeśli jesteś już zarejestrowanym użytkownikiem forum, wystarczy się zalogować

Konkurs trwa od 19.05.2016 do 25.05.2016

Zapoznaj się również z regulaminem konkursu.

Życzymy powodzenia!

zdjęcia
Autor: materiał archiwalny
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza