Konkurs "Mama z obiektywem": sprawdź, kto wygrał i zobacz nagrodzone zdjęcia! [GALERIA]

2015-06-02 13:49

Dziękujemy wszystkim mamom za udział w konkursie "Mama z obiektywem"! To był jeden z naszych trudniejszych konkursów - dostaliśmy od was masę wzruszających i ciepłych zdjęć :-) Ponieważ wybór był naprawdę trudny, postanowiliśmy przyznać dodatkowe wyróżnienia. Sprawdźcie, kto wygrał kurs fotograficzny i do kogo powędrują zestawy biżuterii i kosmetyków! Zobaczcie galerię zwycięskich zdjęć.

Spis treści

  1. Nagrody
  2. Zadanie konkursowe
  3. Biorę udział!
logo by dziubeka
Autor: materiał archiwalny
bransoletka 1
Autor: materiał archiwalny
bransoletka 2
Autor: materiał archiwalny
bransoletka 3
Autor: materiał archiwalny
bali spa 1
Autor: materiał archiwalny
bali spa 2
Autor: materiał archiwalny
Bukiet
Autor: materiał archiwalny

Nagrody

1. I miejsce - Kurs fotograficzny "Wprowadzenie do fotografii dla mam"

Nagrodę ufundowała Akademia Fotografii Dziecięcej, która jest największą w Polsce szkołą fotografii dla mam na całym świecie. Akademia Fotografii Dziecięcej to nie tylko szkoła, ale także społeczność mam, które łączy pasja - fotografowanie swoich najbliższych.

2. II-IV miejsce - zestaw biżuterii by Dziubeka w którym znajdują się 3 bransoletki (w różnych kolorach, przydzielane losowo) oraz 20 procent zniżki na kurs fotograficzny "Wprowadzenie do fotografii dla mam".

3. V-VI miejsce - zestawy kosmetyków Bali Spa oraz 20 procent zniżki na kurs fotograficzny "Wprowadzenie do fotografii dla mam".

 

Zadanie konkursowe

Co trzeba było zrobić, aby wygrać?

Dzień Matki to celebracja więzi, jaka łączy mamę z dzieckiem. Uśmiech dziecka, to, jak spokojnie wygląda w czasie snu, jak rozwija się i jakie robi postępy, wywołuje w mamie niemałe emocji. Wzruszają ją wspólne wycieczki, spacery, chwile beztroskich zabaw spędzone razem w domu czy składanie życzeń przez dziecko. Weź aparat, utrwal wzruszający, niepowtarzalny moment. Pokaż nam emocje i gesty Twojego dziecka: jak okazuje swoją miłość do mamy. Wykonane zdjęcie dodaj w wątku na forum Mjakmama24.pl

1. Aby wziąć udział w konkursie, trzeba być zarejestrowanym użytkownikiem forum Mjakmama24.pl. Można zarejestrować się w tym miejscu

2. Polubić na Facebooku profil dlarodzinki.pl i Akademia Fotografii Dziecięcej

Biorę udział!

Przed przystąpieniem do konkursu możesz zapoznać się z poradnikiem, który przygotowała Akademia Fotografii Dziecięcej - "Jak fotografować niemowlaka" - wskazówki przydadzą się nie tylko mamom najmłodszych dzieci!

Konkurs trwał od 15.05. do 31.05.2015

Przeczytaj regulamin konkursu

Zwycięzców poinformujemy o wygranej drogą mailową oraz w tym artykule i w wątku konkursowym na forum do 03.06.2015. Nagrody zostaną przesłane pocztą.

logo akademia fotografii
Autor: materiał archiwalny
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza