Konkurs na Dzień Dziecka: zapisz się do newslettera i wygrywaj!

2015-06-01 10:04

Drogie mamy! Zapraszamy do wzięcia udziału w naszym konkursie na Dzień Dziecka! Każda osoba może wygrać 1 z 10 książek. Sprawdźcie, co trzeba zrobić, by je otrzymać.

Dzień Dziecka
Autor: Thinkstock|thinkstockphotos.com Aby móc wygrać w konkursie na Dzień Dziecka, wystarczy zapisać się do newslettera.

Spis treści

  1. Konkurs na Dzień Dziecka: nagrody
  2. Konkurs na Dzień Dziecka: co zrobić, żeby wygrać?
lekcja miłości
Autor: materiał archiwalny
rok z findusem
Autor: materiał archiwalny
Miffy
Autor: materiał archiwalny

W końcu nadszedł Dzień Dziecka! Najmłodsi długo nie mogli doczekać się tych chwil, które spędzają razem z rodzicami w domu czy na wycieczce. Na pewno spodziewają się również prezentów. Dlatego, właśnie z okazji święta wszystkich dzieci, przygotowaliśmy dla was konkurs na Dzień Dziecka. Sprawdź, co zrobić, by otrzymać 1 z 10 książek!

Konkurs na Dzień Dziecka: nagrody

Dziesięć osób spośród wszystkich, które wezmą udział w konkursie na Dzień Dziecka otrzyma nagrody. Do rozdania mamy 10 książek:

  • "Lekcja miłości. Poruszające opowieści o macierzyństwie" Magdaleny Łyczko - 5 egzemplarzy 

Książka jest zbiorem rozmów ze znanymi osobami o tym, co dla nich znaczy: "być mamą", "być tatą". Rodzice opowiadają o najpiękniejszych i najcięższych chwilach, związanych z ojcostwem i macierzyństwem. O tym, jak się wychowuje dziecko chore, co to znaczy być samotnym rodzicem i rodzicem dziecka adoptowanego, i czy można sobie poradzić ze stratą dziecka. Wśród rozmówców Magdaleny Łyczko znaleźli się: Bartłomiej Bonk, Roman Polko, Katarzyna Bosacka, Renata Przemyk, Paulina Smaszcz-Kurzajewska, Jacek Olszewski, Aleksandra Kurzak, Ałbena Grabowska, Barbara Falandysz, Gromosław Czempiński, Tomasz Jastrun, Marek Kościkiewicz, Joanna Sarapata i Maciej Orłoś.

  • "Rok z Findusem" Evy-Leny Larsson i Kennerta Danielssona - 5 egzemplarzy

"Rok z Findusem" to już kolejna odsłona przygód wesołego i rozoludnego kota Findusa i jego najlepszego przyjaciela - staruszka Pettsona. Tym razem książkę podzielono na 12 rozdziałów, a każdy z nich odpowiada innemu miesiącowi. Mały czytelnik dowie się z niej, jakie zabawy i zajęcia można wykonywać w związku z właściwą porą roku. Książce towarzyszą piękne ilustracje Svena Nordqvista i mnóstwo ciekawych informacji.

  • Film na DVD "Miffy. Przygoda w zoo" - 10 egzemplarzy

Miffy. Przygoda w zoo" to film, który powstał na podstawie opowiadań Dicka Bruny. Opowiada o perypetiach króliczki, którą pokochały miliony dzieci na całym świecie. "Miffy. Przygoda w zoo" to obraz dostępny na DVD oraz VOD.

Książki oraz płyty będą przyznawane laureatom losowo.

Konkurs na Dzień Dziecka: co zrobić, żeby wygrać?

Książki otrzyma od nas dziesięć osób, które jako pierwsze, od momentu ukazania się tego artykułu, zapiszą się do naszego newslettera. Zwycięzców wybierzemy za pomocą naszego systemu, który rejestruje każdą subskrypcję według kolejności dodania. Laureatów powiadomimy o wygranej mailowo we wtorek 2 czerwca. Co trzeba zrobić, żeby zostać subskrybentem newslettera?

1. Jedyne, co musisz zrobić, to zapisać się pod tym linkiem!

Życzymy powodzenia, ciekawej lektury oraz wspaniałych wspólnych chwil w Dniu Dziecka!

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza