8 lipca „Weź pupila nad Wisłę"!

2018-07-04 17:20

W najbliższą niedzielę 8 lipca w godz. 10.00-17.00 na stołecznych Bulwarach Wiślanych im Gen. Pattona odbędzie się event pod hasłem „Weź pupila nad Wisłę”. Będzie to wielkie święto wszystkich miłośników zwierząt i ich podopiecznych.  

bulwary wiślane
Autor: _materialy_prasowe

W programie imprezy znajdzie się wiele zabaw i konkursów, takich jak: rzut woreczkiem do psiej miski, rzut frisbee na odległość, rzut do piramidy z puszek, przeciąganie liny. Dla wielbicieli sportów bardziej ekstremalnych przygotowano tor przeszkód a dla miłośników wiedzy - quiz na temat czworonogów.

Będzie można także dowiedzieć się, gdzie w Warszawie są parki przyjazne psom oraz co można w nich robić. Fundacja „Zwierzęca Polana” opowie, dlaczego warto adoptować psa i jak powinna wyglądać codzienna opieka nad czworonogiem. Odbędzie się także pokaz pierwszej pomocy dla psa. Podczas eventu będzie rozdawana darmowa karma dla psów. 

Organizatorem wydarzenia jest dział sponsoringu i sprzedaży ZPR SA. Opiekę merytoryczną sprawuje Fundacja „Zwierzęca Polana” (www.fundacjazwierzecapolana.org) a sponsorem jest Dolina Noteci. W evencie udział weźmie znany z anteny RADIA ESKA Krzysztof Jankowski JANKES i jego super pies Jimmy, prawa łapa Prezesa*. 

Zapraszamy 8 lipca na Bulwary Wiślane!

*Prezes to pies prezesa firmy Dolina Noteci i on tu rozdaje karty;) https://www.instagram.com/dolina_noteci/?hl=pl