Akcja "Mama w Ruchu" już na półmetku

2015-05-05 13:10

1 kwietnia rozpoczęła się ogólnopolska akcja sportowa dla mam i kobiet w ciąży - "Mama w Ruchu", która trwa do 31 maja.

Mama w Ruchu
Autor: materiały prasowe|_materialy_prasowe "Mama w Ruchu" to akcja, promująca aktywność fizyczną, także wśród ojców.

Spis treści

  1. Mama w Ruchu: Czego dotyczy akcja?
  2. Mama w Ruchu: Przebieg akcji
  3. Mama w Ruchu: Kto może wziąć udział w akcji?

Mama w Ruchu: Czego dotyczy akcja?

Akcja promuje aktywność fizyczną kobiet w ciąży i mam, zachęca do zmiany trybu życia na bardziej zdrowy i sportowy oraz pokazuje w jaki sposób można znaleźć czas na sport i jak ćwiczyć wspólnie z dzieckiem. Akcja angażuje również tatusiów do pomocy mamom w znalezieniu czasu dla siebie.

Mama w Ruchu: Przebieg akcji

Akcja trwa 61 dni. Pierwszy miesiąc mamy już za sobą. Do końca maja na stronie akcji pojawi się wiele cekawych artykułów, a w różnych miejscach w Polsce odbędą się darmowe zajęcia i wykłady. Do 26 maja trwa Konkurs akcji Mama W Ruchu, w którym do wygrania są atrakcyjne nagrody. W najblizszym czasie pojawią się również kolejne wyzwania sportowe dla uczestniczek.

Oprócz tego, do 31 maja na hasło #mamawruchu ok. 200 klubów sportowych, gabinetów urody i dietetyki oraz firm produkujących ubrania, akcesoria i zabawki dla dzieci z całej Polski udziela mamom i kobietom w ciąży atrakcyjnych zniżek.

Ministerstwo Sportu i Turystyki Rzeczypospolitej Polskiej wyróżniło akcję, obejmując ją patronatem honorowym. Partnerem akcji jest portal mamdziecko.interia.pl, a patronami medialnymi: magazyn dobra-mama.pl, serwis rodzicielski madrzy-rodzice.pl, portale parentingowe: baby-shower.pl, www.mjakmama24.pl, świadomamama.pl, mamopracuj.pl, mamaisport.pl, portal sportowy fit.pl oraz portal dietetykpraca.pl. Akcji patronują również fundacje: Fundacja RoRo i Fundacja Fascynacje.

Pomysłodawcą akcji jest Maja Falkiewicz-Gancarz, autorka bloga www.bemam.pl i  mama rocznego Adasia.

Mama w Ruchu: Kto może wziąć udział w akcji?

Akcja dedykowana jest Mamom i Kobietom w ciąży, ale o udział w niej proszeni sa również ojcowie. Kluby sportowe, gabinety urody i firmy z całej Polski mogą dołączyć do akcji przez cały okres jej trwania.

Razem możemy więcej, dlatego zachęcamy zarówno mamę, jak i tatę do przyłączenia się do akcji „Mama W Ruchu”, która trwa do 31 maja 2015.

Strona akcji: https://www.bemam.pl/mamawruchu/Fanpage Akcji na Facebooku: https://www.facebook.com/blog.bemam?ref=hlKontakt: maja.bemam@gmail.com

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza