Akcja "Pomaganie jest trendy" dzięki "Anielskim bajkom" wspiera dzieci autystyczne

2015-05-14 18:27

"Anielskie bajki" to tomik wierszy Krzysztofa Gorzkiewicza, wydany przez Fundację Nowa Nadzieja. W ramach akcji już w czerwcu ukaże się płyta, na której znane osoby czytają teksty bajek. Projekt wspomaga dzieci z autyzmem.

Anielskie bajki
Autor: materiały prasowe|_materialy_prasowe Dzięki "Anielskim bajkom" Fundacja Nowa Nadzieja wspiera dzieci autystyczne.

W Internecie pojawiły się już pierwsze dwie video bajki z serii recytowanego przez gwiazdy tomiku bajek "Anielskie Bajki” Krzysztofa Gorzkiewicza. Tomik został wydany przez Fundację Nowa Nadzieja, wspierającą dzieci autystyczne. Bajki z płytą audio-video book ukażą się już w czerwcu w sieciach drogerii Dayli oraz w Biedronkach, a dochód z nich wspierać będzie diagnozę i terapię autyzmu we wczesnej fazie, czyli wśród dzieci.

Do akcji dołączają się wysokiej rangi urzędnicy: były Prezydent RP Aleksander Kwaśniewski czy obecna Pierwsza Dama Anna Komorowska, która wsparła poprzednią edycję akcji "Pomaganie jest trendy".

W bieżącej edycji bajek udział wzięli również: Kasia Tusk, prezydent Kalisza Grzegorz Sapiński, który podziękował gwiazdom za czytanie bajek z wątkiem dotyczącym najstarszego w Polsce miasta, a także... Natalia Siwiec. Modelka prezentuje również kolekcję sukienek CocoGiovanna - dochód z ich sprzedaży wspiera Fundację Nowa Nadzieja. Wśród dość kontrowersyjnego zestawienia gości znaleźli się m. in.: kardynał Stanisław Dziwisz, Basia Kurdej-Szatan i Nergal.
 
Finał tegorocznej edycji akcji "Pomaganie jest trendy" odbędzie się 15 sierpnia w Kaliszu, gdzie w trakcie finałowego festiwalu publiczność bawić się będzie przy muzyce Krzysztofa Krawczyka, Marka Piekarczyka, Alicji Węgorzewskiej, Michała Wiśniewskiego, Pawła Kukiza czy zespołu Najlepszy Przekaz w Mieście. Organizujący wydarzenie raper Gorzki zapowiada również niezwykłe licytacje, na których będzie można zdobyć rękawice Andrzeja Gołoty z jego pożegnalnej walki, oryginalny krawat Julio Iglesiasa z jego podpisem, biżuterię Beaty Tadly czy Krystyny Jandy.
 
Bajki obejrzeć można również w Internecie:
 
Księżniczka Calisia z udziałem: Natalii Siwiec, Basi Kurdej Szatan, Prezydenta Kalisza Grzegorza Sapińskiego, Krzysztofa Gorzkiewicza, Edyty Herbuś, Marcina Kwaśnego i Cezarego Żaka - film obejrzysz pod tym linkiem.
 
Biedronka Pola z udziałem: Aleksandra Kwaśniewskiego, Joanny Racewicz, Krzysztofa Gorzkiewicza, Małgorzaty Pieńkowskiej, Marka Sierockiego, Marcina Kudełki, Marcina Szczygielskiego i Piotra Zelta do muzyki Krzysztofa Antkowiaka - film obejrzysz pod tym linkiem.
 
Zachęcamy także do obejrzenia poprzedniego nagrania z udziałem Anny Komorowskiej czy Kamila Durczoka - film obejrzysz pod tym linkiem.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza