Babski Dzień: zapraszamy na targi dla kobiet!

2016-03-07 16:31

Babski Dzień to wydarzenie kierowane do wszystkich kobiet, które chcą coś w swoim życiu zmienić, zapoznać się z nowościami wysłuchać ciekawych wykładów i miło z przyjaciółmi spędzić czas.

Targi dla rodziców
Autor: materiały prasowe Babski Dzień to święto wszystkich kobiet!

Spis treści

 1. Część medyczna:
 2. Strefa urody:

Cała płyta Torwaru została podzielona na kilka stref, w  których zostały zaplanowane interesujące działania.

Część medyczna:

-  wykonywane będzie przez cały dzień USG piersi- badania profilaktyczne dla kobiet, które chcą rozpocząć aktywność fizyczną lub już rozpoczęły (m.in. EKG)-  kobiety mające problemy z kręgosłupem będą mogły zasięgnąć porad fizjoterapeutów oraz zapoznać się z ćwiczeniami, które powinny wykonywać- w tej części kobiety będą mogły skorzystać z konsultacji dotyczących medycyny estetycznej- również w tej części jak dobierać soczewki i na co zwracać uwagę

Strefa urody:

- analiza kształtu twarzy i dobór odpowiedniej fryzury- analiza kolorystyczna i dobór koloru włosów również w analizie do sylwetki - będzie można sprawdzić kondycję swoich włosów - styliści fryzur- makijażystki (makijaż na co dzień, makijaż biznesowy, triki w makijażu)

W tej części zostaną również przedstawione firmy kosmetyczne, gabinety anty–aging,  a także kosmetyki i makijaże na bazie kosmetyków mineralnych.

 • Strefa Eko oraz Strefa Hipoalergiczna - tutaj będzie można zapoznać się z produktami eko,  a także z podejściem holistycznym do swojego ciała.
 • Strefa Hipoalergiczna: czym jest alergia? sposoby na zdrowie? jak budować odporność organizmu? Wysokiej klasy specjaliści będą czekać na pytania od odwiedzających Babski Dzień.
 • Strefa modowa - w części pokażą się firmy, które są dla kobiet ceniących nie tylko wygląd produktu, ale również jego jakość i pochodzenie. Panie zainteresuje również pokaz mody Vippi Design i zachęci do zakupów wiosennej kolekcji.
 • Strefa bielizny: to liczna oferta Wystawców, którzy pokażą nie tylko trendy w branży ale i doradzą Paniom jak dobrać najlepszy biustonosz również sportowy. Li Parie pokaże również dwie prześliczne kolekcje bielizny!
 • Strefa Jatomi: będzie można zrobić analizę składu ciała, porozmawiać z trenerami osobistymi. Dobrać zajęcia do swoich potrzeb. Konsultacje przez cały dzień.
 • Strefa Be Active: tutaj też będzie można zrobić pierwsze kroki w jodze oraz zapoznać się z nowościami pomagającymi w aktywności. Akademia Motywacji i Zdrowia z pewnością zainteresuje panie chcące zdrowo zrzucić parę kilogramów.
 • Strefa Sens – Solidarnośc kobiet ma sens - wyjątkowa okazja na spotkanie z Magazynem SENS oraz wysokiej klasy specjalistami jak znana i lubiana psycholog Katarzyna Miller oraz Ambasadorkami Solidarność kobiet ma sens.
 • Strefa pokazów gotowania: w tej części przez cały dzień warsztaty gotowania, pokazy. Będzie można też od razu wypróbować smaków potraw i przenieść to na grunt pieleszy domowych
 • Strefa herbaty ahmad tea london: to tutaj dowiemy się jak ją parzyć, wybierać i czy jest zdrowa? Przyjdź i napij się herbaty!
 • Savoir vivre, warsztaty makijażu i wiele innych.

Wyjątkowi goście m.in: Katarzyna Miller (znana psycholog), Marzena Chełminiak (dziennikarka radia ZET, coach), Beata Tadla (dziennikarka), Marieta Żukowska (aktorka), Zuzanna Ziomecka (coach, dziennikarka),  Anną Kerth (aktorka), Lidia Kopania (piosenkarka),Sylwia Prawdzik (coach, ekspert zdrowego żywienia), Katarzyna Jankowska (autorka książki „Mama alergika gotuje”), Vesna Lorenc (coach tożsamości i trener międzykulturowy, założycielka Just BE), aktorzy Teatru Gudejko!

Babski Dzień: 12 marca 2016 na TORWARZE to również ogromna dawka wyjątkowych warsztatów i wykładów. TYLKO RAZ W ROKU!Zaplanowane są trzy sale wykładowe. PATRZ PROGRAM WYKŁADÓW.

To tylko część naszego programu.  Na zakończenie zaczaruje wszystkich Lidia Kopania - gwiazda Eurowizji.

Na scenie cały czas konkursy m.in. o: samochód na weekend z pełnym bakiem, samochód na weekend, wyjazd do SPA, lot balonem, kolację we dwoje, oraz kosmetyki, bieliznę itp.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza