Bajkowy weekend w Parku Rozrywki Julinek

2015-10-13 14:59

Już 17-18 października bajkowy świat wkroczy do Julinka! Będziemy ścigać się z kotem w butach, budować chatkę Baby Jagi oraz uczyć bajkowych tańców prawdziwych księżniczek! Zła pogoda nikomu nie straszna, bo Mała Arena zamieni się w prawdziwy zamek pełen przygód! Czekamy na Was w Parku Rozrywki Julinek w godzinach od 10:00 do 18:00! Przybywajcie!

Bajkowy weekend
Autor: materiały prasowe Bajkowy weekend w Julinku już 17-18 października od 10 do 18!

Weekend w Parku Rozrywki Julinek: jakie atrakcje czekają na dzieci?

Już w najbliższy weekend moc atrakcji i bajkowych zabaw przy scenie z Kapitanem Hookiem, Kotem w Butach i Babą Jagą! Nauka tańców bajkowych, bajkowy mini playback show, odczarowywanie Magicznego Pudła, pokaz bajkowej mody XXI wieku, rzuty na Królewską wieżę, robienie magicznych różdżek, wyścigi z przeszkodami Kota w Butach, trudna sztuka bajkowego uśmiechu i co z tego wynika, bajkowe sporty – hula-hopy, skoki Tygryska, zagadki logiczne Baby Jagi, i wiele innych kolorowych i bajkowych zabaw w Parku Rozrywki Julinek.

Wiele dziać się będzie również na boiskach sportowych! Tutaj czeka na Was mnóstwo turniejów m. in.: tor przeszkód, przejścia przez tunele, hula-hopy, omijanie kolorowych przeszkód, przeciąganie liny, przejścia na szczudłach, celowanie piłkami do koszy, skoki na skakankach, celowanie do bramki ze związanymi nogami, dźwiganie ciężarów, celowanie obręczami kwiatowymi, podbijanie piłki rakietami, rzuty dmuchanymi kołami ratunkowymi do dmuchanych piłek, siatkówka plażowa wielkimi piłkami, układanie wielkiej jengi, skoki przez gumę, slalomy, przejście tyłem po linie, wielki twister i wiele więcej!