Zostań modelką w ciąży: casting na okładkę miesięcznika "M jak mama"!

2016-05-17 15:21 Materiał sponsorowany

Casting na okladkę "M jak Mama" to szansa na wspaniałą przygodę. Wszystkie piękne czytelniczki "M jak Mama", które chciałyby pojawić się na okładce miesięcznika zapraszamy na casting na okładkę "M jak Mama", który odbędzie się 24 maja 2016 r. w Pałacu Prymasowskim w Warszawie. Na casting na okładkę zapraszamy wraz z partnerem akcji − Polskim Bankiem Komórek Macierzystych, oferującym bankowanie krwi pępowinowej podczas porodu.

Casting dla ciężarnych
Autor: Thinkstock|thinkstockphotos.com

Spis treści

  1. Casting na okładkę miesięcznika "M jak Mama": w co się ubrać?
  2. Casting na okładkę miesięcznika "M jak Mama": co dalej?

Na casting na okładkę "M jak Mama" zapraszamy wszystkie piękne czytelniczki! Jeśli marzysz o tym, by się na niej znaleźć, przeżyć znakomita przygodę, po której pozostaną nie tylko wspaniałe wspomnienia, ale i piękne zdjęcia przyjdź na casting, który odbędzie się 24 maja do Pałacu Prymasowskiego przy ul. Senatorskiej 13/15 w Warszawie. Czekamy na was od godziny 11! Nie obawiaj się również, że na castingu będziesz musiała wykonywać jakieś skomplikowane zadania lub pozować jak zawodowa modelka. 24 maja zrobimy ci po prostu zdjęcia próbne.

Casting na okładkę miesięcznika "M jak Mama": w co się ubrać?

W czasie castingu na okładkę "M jak mama"  zrobimy ci  jedynie próbne zdjęcia, nie będzie stylistki ani fryzjera. Na casting ubierz się więc i uczesz tak, żeby czuć się swobodnie. Jesteś pewną siebie, atrakcyjną kobietą w ciąży i taką nam sie pokaż. I pamiętaj, że strój nie ma tu znaczenia − chcemy tylko, byś pokazała przed obiektywem, jak bardzo cieszysz się z tego, że wkrótce zostaniesz mamą!

Casting na okładkę miesięcznika "M jak Mama": co dalej?

Na podstawie zdjęć próbnych wybierzemy przyszłe mamy, które w kolejnych tygodniach wezmą udział w profesjonalnych sesjach okładkowych. Wtedy laureatki castingu dla ciężarnych przejdą metamorfozę pod okiem stylistki, makijażystki i fryzjera.

Przed odwiedzeniem nas w Pałacu Prymasowskim zapoznaj się z regulamin castingu.

Uwaga: Jeśli jesteś już w ostatnim miesiącu ciąży, ciekawi cię to doświadczenie i czujesz się na siłach przyjechać, nie będziemy ci odradzać. Weź jednak pod uwagę, że profesjonalne sesje okładkowe zaczną się nie wcześniej niż 3-4 tygodnie po castingu na okładkę "M jak Mama" i jeśli przejdziesz do następnego etapu, możesz nie zdążyć wziąć w nich udziału przed porodem.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza