"Co dziecku dolega" - premiera książki dla rodziców o zdrowiu dzieci!

2015-09-10 14:47

Książka "Co dziecku dolega" to zbiór niezbędnych rodzicowi chorego dziecka informacji. W publikacji znajdą oni opisy najczęstszych dziecięcych dolegliwości i ich objawów.

Co dziecku dolega 2
Autor: materiały prasowe

Kiedy dziecko zachoruje rodzice często czują się zaniepokojeni i bezradni. Zastanawiają się czy objawy, które ma ich dziecka to zwykła infekcja czy może poważniejsza choroba. Książka "Co dziecku dolega" to spis chorób, dolegliwości i schorzeń na które najczęściej zapadają nasze pociechy w różnym wieku. Znajdziemy to dokładne ich opisy, listę objawów  i metody leczenia. Dowiemy się także jak właściwie reagować i na co zwracać szczególną  uwagę  w przypadków nagłych urazów i zakrztuszeń.

W naszym poradniku można również przeczytać o różnych rodzajach alergii oraz jak rozpoznać wady wzroku, słuchu i mowy. Zebrano tu także ważne  informacje o szczepieniach oraz w jaki sposób skutecznie wspierać układ odpornościowy i pokarmowy u naszych dzieci.

Książka do kupienia w kioskach, empikach i salonikach prasowych.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza