„CORGI, PSIAK KRÓLOWEJ” W KINACH!

2019-03-01 9:33

1 marca do kin weszła pomerdana animowana komedia z psich wyższych sfer – „CORGI, PSIAK KRÓLOWEJ”. To film twórców takich hitów jak „GNOMEO i JULIA”, „ŻÓŁWIK SAMMY” i „MAŁA WIELKA STOPA”. 

Corgi
Autor: Sekretne życie kotów

Szalone przygody, nie tylko angielski humor i bohaterowie, których nie sposób nie pokochać! W polskim dubbingu udział wzięli Rafał Zawierucha oraz Piotr Głowacki. „CORGIEGO, PSIAKA KRÓLOWEJ” promuje piosenka „Psia kostka”. Do muzyki Piotra Rubika piosenkę zaśpiewały Magda Bereda oraz Olivia Wieczorek.

Rex to nieziemsko rozpuszczony śliczny mały corgi, ulubiony piesek brytyjskiej królowej. Mieszka w Pałacu Buckingham pławiąc się w iście królewskich luksusach i powszechnym uwielbieniu. Jego wypielęgno­wana łapa nie postała nigdy w zwykłym parku, a ulicznego mieszańca nie chciałby obwąchać nawet przez ogrodzenie. Jednak pewnego dnia na skutek szalonego zbiegu okoliczności Rex traci swoją pozycję w pałacu i trafia do londyńskiego schroniska. Otoczony przez groma­dę twardych czworonogów, które z niejednego śmietnika kości żarły, musi nauczyć się, co to znaczy być zwyczajnym psem: na kogo war­czeć, a komu pomerdać i jak pogonić kota kotu. Próbując odnaleźć drogę do domu, Rex odkryje, że prawdziwych przyjaciół nie poznaje się po pięknie wyczesanej sierści, ale po tym, że w potrzebie potrafią wyciągnąć do ciebie pomocną łapę.

Zobacz zwiastun!

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza