CYRK NA KÓŁKACH. Rajd rowerowy i piknik rodzinny

2014-06-09 18:01

Już 22 czerwca w Lesznie, koło Błonia, odbędzie się "Cyrk na kółkach", rajd rowerowy i piknik rodzinny. Dzieci będą mogły zobaczyć pokazy sztuki cyrkowej, wykonywane przez fakirów, mimów czy akrobatów. Zobaczcie inne atrakcje!

Cyrk na kółkach
Autor: materiały prasowe Już 22 czerwca w Lesznie, koło Błonia, odbędzie się "Cyrk na kółkach", rajd rowerowy i piknik rodzinny. Dzieci będą mogły zobaczyć pokazy sztuki cyrkowej, wykonywane przez fakirów, mimów czy akrobatów. Zobaczcie inne atrakcje!

Cyrk na kółkach to impreza plenerowa łącząca rajd rowerowy dla dzieci i dorosłych oraz będzie miało formułę rekreacyjno-rodzinną. Rajd rowerowy i Piknik Rodzinny kierowane są do mieszkańców Warszawy oraz miejscowości sąsiadujących. Spodziewana liczba uczestników może wynieść ponad 500 osób.

Blok sportowy realizowany będzie poprzez dwa rajdy rowerowe na terenie Kampinoskiego Parku Narodowego. Przewidujemy trasę 14 km dla młodzieży i dorosłych oraz trasę 5 km dla dzieci. Rajd będzie miał charakter rekreacyjny. W przypadku dzieci w aktywność będą wplecione elementy edukacyjne – jak poznawanie zwierząt KPN.

Równolegle będzie funkcjonowało miasteczko rodzinne z atrakcjami dla dzieci i młodzieży, punktami gastronomicznymi i sceną muzyczną. Piknik będzie odbywał się w atmosferze magii cyrku.

Aktorzy cyrkowi i sztukmistrzowie zaprezentują pokazy sztuki cyrkowej m.in.:

  • animacje na szczudłach, nauka chodzenia po drabinie, żonglerka
  • klownada na monocyklu, chodzenie na szczudłach
  • fakir, chodzenie po szkle, spanie na gwoździach, nauka balansu na wałku
  • mim, scenki pantomimiczne, animacja z dziećmi w stroju białego Pierrota
  • iluzja, wyczarowywanie przedmiotów i zwierzątek, zabawa w iluzje z dziećmi

Następnie zaproszą dzieci do szkółki cyrkowej na naukę sztuczek.

W strefie dziecka czeka moc interesujących warsztatów i zabaw jak dmuchańce, trampolina,  malowanie buziek, warsztaty plastyczne, nauka jazdy na rowerze dla najmłodszych, przejażdżka na konikach, pokazy dużych baniek mydlanych. Młodzież będzie miała możliwość uczestniczyć w warsztatach i później w zawodach ręcznie sterowanych samochodów. Wieczór uświetni występ zespołu The Lovers, gwiazda wieczoru będzie Etna.

Impreza odbędzie się 22.06.2014 na terenie zielonym obiektu Noclegi Julinek.

Adres: Julinek 1; Leszno k/Błonia

Godziny: 8.00 – 20.00

Opłata za udział w rajdzie wynosi 30 zł

Od 8.00 -10.30 biuro zawodów

11.00     Start dystansu na 14 km

11.30     Start dystansu na 5 km

13.00 – 20.00 – Piknik Rodzinny

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza