Daj INNYM prezent na święta - przynieś buty dla samotnych mam

2018-11-30 12:09

Podczas akcji "Daj INNYM prezent na święta" odbędzie się zbiórka dziecięcego oraz damskiego obuwia, które zostanie odnowione przez firmę zajmującą się renowacją butów i przekazane do domów samotnych mam.

Akcja - Dom Samotnej Matki
Autor: Wosh Wosh

Akcja "Daj INNYM prezent na święta" rusza 3 grudnia. Będzie polegała na zbiórce obuwia damskiego i dziecięcego na rzecz domów samotnych matek. Następnie buty zostaną odnowione przez firmę WoshWosh i przed świętami przekazane samotnym matkom. Buty należy przekazywać do 8 grudnia - przynosić lub wysyłać (z dopiskiem "buty dla samotnych mam") do lokalu WoshWosh ul. Solec 81b lokal P60 - CH Arkada pod mostem Poniatowskiego.

 

Przyłączając się do akcji nie tylko pomożecie potrzebującym, ale również przyczynicie się do ochrony środowiska - jeden but rozkłada się ponad 100 lat, dlatego zalegającemu w szafie obuwiu warto nadać nowe życie.

 

Buty zostaną przekazane samotnym mamom mieszkającym w Domu Samotnej Matki Caritas Archidiecezji Warszawsko-Praskiej, Wspólnoty Chleb Życia oraz Stowarzyszenia "Wspólnymi Siłami".

 

Nasi Partnerzy polecają