Dzień Ojca na Bulwarach Wiślanych

2018-06-22 12:26

W dniach 23-24 czerwca na Bulwarach Wiślanych, jak co weekend, animatorzy Rodzinnego Parku Rodzinnego w Julinku poprowadzą animacje dla dzieci. Tym razem będą to zabawy związane z Dniem Ojca. Z kolei dorośli będą mogli skorzystać z wiedzy pracowników UKE – będzie okazja, by porozmawiać o m.in.: prawach konsumenckich, sposobach zawierania umów i rozliczania opłat. Będzie można również wziąć udział w warsztatach językowych organizowanych przez atelier Językodajnia.

bulwary wiślane
Autor: _materialy_prasowe

Spis treści

 1. Bulwary Wiślane - sobota, 23.06
 2. Bulwary Wiślane - niedziela, 24.06

W sobotę, 23 czerwca 2018 roku, na Bulwarach Wiślanych dzieci ożywią interaktywną matę Inteligentnego Miasta. Uczestnicy zaprogramują latarnie uliczne, ustawią sygnalizację świetlną czy też szlabany przed przejazdem kolejowym. Programowanie jest nie tylko świetną formą spędzania wolnego czasu. Pomaga także rozwijać u dzieci zainteresowania oraz umiejętności kreatywnego i analitycznego myślenia.

W kąciku rekreacyjnym zarówno najmłodsi, jak i starszaki znajdą kolorowanki, gry logiczne, labirynty, czy też telekomunikacyjną krzyżówką bądź wykreślanką.

W zabawie w quiz „Tato – co ty na to?” ojcowie z dziećmi sprawdzą swoją wiedzę w zakresie bezpieczeństwa w sieci. Na zakończenie dzieci zostaną zaproszone do wspólnej zabawy w turnieju „UKEliada” gdzie powalczą drużynowo z przeciwnikami. Wśród zwycięzców rozlosowane zostaną drobne upominki.

Dorośli będą mogli skorzystać z wiedzy pracowników UKE. To czas, aby porozmawiać o prawach konsumenckich, o sposobach zawierania umów, jakości usług, czy sposobach rozliczania opłat.

Bulwary Wiślane - sobota, 23.06

1. Od godziny 10:00 do 17:00 na scenie aktor Rafał Dajbor będzie czytał bajki dla dzieci.

2. Od 10:00 do 17:00 na tarasie przy pawilonie Bella Italia odbędą się RODZINNE WARSZTATY ARTYSTYCZNE podczas których dzieci z pomocą animatorów będą przygotowywać okolicznościowe kartki na Dzień Ojca. Animacje prowadzić będzie pani Joanna Wilczyńska z firmy MILMO.

3. O 11:30 odbędą się warsztaty UKE (Urząd Komunikacji Elektronicznej) KODUJ Z TATĄ NA BULWARACH

4. Od godz. 12:00, jak co weekend, animatorzy Rodzinnego Parku Rodzinnego w Julinku poprowadzą animacje dla dzieci. Tym razem będą to zabawy związane z Dniem Ojca:

 • prezenty dla taty (tworzenie z masy solnej, robienie laurek, rysowanie portretu taty jako superbohatera)
 • kolorowanki z okazji Dnia Ojca
 • koncert życzeń – piosenki z dedykacją dla tatusiów.
 • Wszystkie gry i zabawy będą się odbywały na tarasie obok pawilonu Bella Italia

5. Od 12:00 do 17:00 w pawilonie PRZYSTANEK SZTUKA (dotychczas nazywanym pawilonem literackim) będą trwały warsztaty plastyczne – robienie wianków.

Bulwary Wiślane - niedziela, 24.06

1. Od 12:00 w niedzielę najmłodszym będą umilać czas animatorzy Rodzinnego Parku Rozrywki w Julinku. Zabawa odbywać się będzie na tarasie obok pawilonu Bella Italia. W programie animacji jest:

 • balonowe zoo
 • pokaz baniek
 • mini disco
 • konkursy z balkonami z wodą
 • konkursy sportowe (tor przeszkód, mini olimpiada)

2. Od 12:00 przy pawilonie THE RIVER odbędzie się LIVE COOKING

3. Od 12:00 do 17:00 w pawilonie PRZYSTANEK SZTUKA warsztaty językowe poprowadzi Agnieszka Bonikowska „Językodajnia”.

Warszawskie Atelier Językodajnia to innowacyjne podejście do nauczania języków obcych. Założycielka Językodajni dr Agnieszka Bolikowska wierzy, że dzięki przyjaznej, nie szkolnej atmosferze, kulinarnym podróżom i autorskiej metodzie 6”o” każdy z nas może się otworzyć i zacząć mówić po angielsku i po hiszpańsku.

bulwary wiślane
Autor: _materialy_prasowe
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza