Dzień życzliwości dla kobiet w ciąży: bezpłatne badania dla ciężarnych w Pałacu Prymasowskim!

2015-06-12 10:39

14 czerwca zapraszamy przyszłe mamy na Dzień życzliwości dla kobiet w ciąży do Pałacu Prymasowskiego w Warszawie. Przez cały dzień będziecie mogły korzystać z rozmaitych atrakcji: bezpłatnych badań USG, porad lekarzy, położnych. Będą odbywały się również konkursy, w których możecie wygrać wspaniałe nagrody: kocyki, otulacze, zestawy kąpielowe czy szumiące misie Whisbear!

Więcej życzliwości dla kobiet w ciąży
Autor: thinkstockphotos.com W czasie Dnia Życzliwości będziecie mogli zrobić darmowe badania USG.

Spis treści

  1. Dzień Życzliwości: skorzystaj z bezpłatnych porad lekarzy
  2. Dzień Życzliwości: konkursy i atrakcje dla dzieci

14 czerwca zapraszamy wszystkie ciężarne wraz z rodzinami na Dzień Życzliwości do Pałacu Prymasowskiego przy ulicy Senatorskiej 13/15 w Warszawie. Wydarzenie odbędzie się w ramach kampanii "Więcej życzliwości dla kobiet w ciąży", zorganizowanej przez miesięcznik "M jak Mama" oraz serwis Mjakmama24.pl. Dzień Życzliwości rozpocznie się o godz. 11 i potrwa do godz. 17.

>> Zobacz, jak wyglądał styczniowy Dzień Życzliwości w Pałacu Prymasowskim w Warszawie >>

Dzień Życzliwości: skorzystaj z bezpłatnych porad lekarzy

W czasie Dnia Życzliwości będziecie mogły skorzystać z bezpłatnych badań USG, które będzie prowadziła dr n. med. Aneta Krasoń, członek Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego i Polskiego Towarzystwa Ultrasonograficznego, autorka licznych publikacji naukowych. Dostępne będą również porady ginekologa, położnych oraz kosmetologa, mgr Agnieszki Bronakowskiej. O godz. 11 odbędzie się miniwykład dr n. med. Krystyny Bober-Olesińskiej, która opowie o pielęgnacji wcześniaków.

Do waszej dyspozycji będą również ratownicy medyczni, którzy pokażą, jak udzielać niemowlakowi pierwszej pomocy oraz profesjonalny fotograf, który zrobi wam ciążowe zdjęcia! Przyszłe mamy będą mogły również wziąć udział w warsztatach z kąpieli noworodka oraz skorzystać z porad laktacyjnych i żywieniowych.

Dzień Życzliwości: konkursy i atrakcje dla dzieci

Przygotowaliśmy również konkursy z atrakcyjnymi nagrodami. Czekają na was kocyki, otulacze i pieluszki Motherhood, poduszki i kocyki Mibebe, zestaw kąpielowy/higieniczny OKT Kids oraz zestawy feeding, olejki Bio-Oil zapobiegające rozstępom i bliznom, szumiące misie , żyrafy Sophie, rajstopki Wola, szelki ciążowe.

W czasie Dnia Życzliwości będzie zorganizowany poczęstunek (kanapeczki z plasterkami topionymi Hochland oraz z Almette z morelą i wanilią, a także przekąski z pieczywem kukurydziano-gryczanym TOVAGO). Starsze dzieci będą mogły się pobawić w kąciku zabaw.

Partnerem wydarzenia jest Centrum Medyczne Medintel, przychodnia dla rodzin, której zależy na profesjonalnej opiece medycznej, połączonej z zawsze przyjazną atmosferą.

Więcej życzliwości dla kobiet w ciąży
Autor: Redakcja
Więcej życzliwości dla kobiet w ciąży
Autor: materiał archiwalny