Dzień życzliwości: zobacz, co działo się w Pałacu Prymasowskim i znajdź się na zdjęciach! [GALERIA]

2015-06-17 10:46

14 czerwca w Pałacu Prymasowskim w Warszawie odbył się Dzień życzliwości dla kobiet w ciąży. Mogłyście skorzystać z bezpłatnych badań usg, konsultacji ze specjalistami i położnymi oraz wziąć udział w konkursach. Zobaczcie, jak wyglądał Dzień życzliwości!

Dzień życzliwości dla kobiet w ciąży to wydarzenie organizowane przez miesięcznik "M jak Mama" w ramach kampanii Więcej życzliwości dla kobiet w ciąży. 14 czerwca w Pałacu Prymasowskim w Warszawie przy ulicy Senatorskiej 13/15 gościliśmy czytelniczki, lekarzy, położne, specjalistów.

Przyszłe mamy bezpłatnie wykonały badania USG (które prowadziła dr n. med. Aneta Krasoń, członek Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego i Polskiego Towarzystwa Ultrasonograficznego, autorka licznych publikacji naukowych), miały możliwość odbycia konsultacjize specjalistami i z położnymi. Mogły również wysłuchać miniwykładu dr n. med. Krystyny Bober-Olesińskiej z Centrum Medycyny Dziecięcej MEDINTEL, która opowiadała o pielęgnacji wcześniaków.

Czytelniczki miesięcznika "M jak Mama" wzięły także udział w warsztatach z pierwszej pomocy oraz kąpieli niemowlaka, skorzystały z porad laktacyjnych i żywieniowych. A po całej tej dawce wiedzy mogły przyjemnie się odprężyć, korzystając z porad kosmetologa mgr Agnieszki Bronakowskiej i testując kosmetyki!

Dzień życzliwości: konkursy

W czasie Dnia życzliwości tradycyjnie zorganizowaliśmy konkursy dla przyszłych mam. Do wygrania były kocyki, otulacze i pieluszki Motherhood, poduszki i kocyki Mi Bebe, zestaw kąpielowy/higieniczny OKT Kids oraz zestawy feeding, olejki Bio-Oil zapobiegające rozstępom i bliznom, szumiące misie , żyrafy Sophie, rajstopki Wola, szelki ciążowe.

Zmęczone ciężarne mogły posilić się przygotowanym poczęstunkiem (kanapeczkami z plasterkami topionymi Hochland oraz z Almette z morelą i wanilią, a także przekąskami z pieczywem kukurydziano-gryczanym TOVAGO).

Nasi Partnerzy polecają