Family Days już w sierpniu w Warszawie i we wrześniu w Lublinie!

2015-05-28 15:48

Organizator zaprasza do udziału w największym tego typu wydarzeniu rodzinnym. Family Days to targi skierowane do przyszłych i młodych rodziców.

Family Days
Autor: materiały prasowe|_materialy_prasowe Targi Family Days są skierowane do przyszłych i młodych rodziców.

Family Days to dwa wspaniałe wydarzenia, w dwóch tętniących życiem miastach - Warszawie i Lublinie. Targi w Warszawie odbędą się w dniach 29-30 sierpnia 2015 w Hali Torwar przy ul. Łazienkowskiej 6a, a w Lublinie - w dniach 26-27 września 2015 w Hali Targi Lublin przy ul. Dworcowej 11.

7-letnie doświadczenie w organizacji targów rodzinnych pozwala organizatorom na stworzenie wydarzenia na najwyższym poziomie, pozwalającego tysiącom rodziców zapoznać się z ofertą znanych marek, ale także poznać nowości wchodzące na polski rynek. Szeroka gama produktów zaprezentowana na ponad 100 stoiskach.

Wydarzenia zostaną podzielone na strefy temetyczne takie jak: ciąża, noworodek, zdrowie i żywność, edukacja, zabawki, mama i tata, odzież.

Oprócz części wystawienniczej, podczas targów Family Days odbędą się także liczne wykłady, warsztaty i panele dyskusyjne dla mam o tematyce najczęstszych problemów i pytań ówczesnych rodziców.

Organizatorzy zadbają także o strefę medyczną, dzięki której rodzice skorzystają z wielu porad i konsultacji lekarskich.

Rodzice będą mogli skorzystać z wielu kuponów i rabatów w specjalnie przygotowanej Strefie Dobrych Cen!

Więcej informacji na stronie: https://multiexpo.pl/family-days

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza