Festyn rodzinny na Sadybie: zobaczcie, jak bawiliśmy się na festynie "M jak Mama"!

2015-06-01 13:25

Były kreatywne zabawy, pokaz mody mam i córek, porady pediatry, a dla wszystkich uczestników darmowe pyszne i zdrowe soki. Tak bawiliśmy się na festynie rodzinnym 23 maja w Warszawie! Zobaczcie zdjęcia.

Takie imprezy zwykle przyciągają tłumy. Nie inaczej  było i tym razem. Choć pogoda nie sprzyjała, na festynie zorganizowanym wspólnie przez redakcję miesięcznika "M jak Mama" i warszawską Szkołę Podstawową nr 212 im. Krystyny Krahelskiej 23 maja bawiło się kilka tysięcy osób. Przybyli nie tylko uczniowie, ale też ich rodzice, dziadkowie, mieszkańcy okolicznych osiedli.

Atrakcji było co niemiara. Na stoiskach można było skosztować pysznych wypieków przygotowanych przez mamy uczniów, napić się dobrej kawy, zjeść ziemniaki lub kiełbaskę z grilla. Na najmłodszych czekało miasteczko ruchu drogowego oraz pokazy sprzętu straży pożarnej i kursy pierwszej pomocy. Wszyscy chętni mogli sprawdzić stan swojego zdrowia, skorzystać z bezpłatnych porad medycznych, zmierzyć poziom cukru i ciśnienia.

Olbrzymim zainteresowaniem cieszyło się stoisko "M jak Mama", na którym na dzieci czekały kreatywne zabawy i konkursy – między innymi malowanki dużego formatu, lepienie z pianek, piasek kinetyczny. Kolejki ustawiały się również do stoiska firmy Empis, gdzie można było kupić zabawki sensoryczne, a eksperci pokazywali, do czego służą produkty sensoryczne wykorzystywane w terapii SI. Każdy, kto poczuł pragnienie, mógł za darmo skosztować owocowych soczków Roko Fun. Zwieńczeniem festynu był pokaz mody, podczas którego mama i córka występowały w tych samych stylizacjach. Świetnej zabawy nie popsuł nawet przelotny deszcz.

Dziękujemy firmie CapeyPharm, producentowi sprayu OlivoCap za ofiarowanie woreczków na stroje kąpielowe, firmie Cederroth za szczoteczki do zębów Jordan, plasterki na rany Salvequick z postaciami z bajek oraz firmie Epee za zabawki – nagrody w konkursach.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza