Idź z dzieckiem na poranek do Multikina! Kupon zniżkowy od M jak mama!

2017-11-08 15:12

Twoje dziecko uwielbia kino? Aby mieć pewność, że oglada film odpowiedni dla niego, zaprowadź malca na poranek. Multikino zaprasza na specjalne seanse dla najmłodszych, a z magazynem "M jak mama" za bilety zapłacisz 50 proc. mniej!

Tomek i przyjaciele
Autor: _materialy_prasowe

Spis treści

  1. Idź z dzieckiem na poranek do Multikina! Fajny film
  2. Z magazynem "M jak mama" taniej

Warto chodzić z dzieckiem do kina. To duża przyjemność i dodatkowo - bezpieczniejsza od telewizji. Maluchy uwielbiają oglądać filmy na srebrnym ekranie, a i rodzice chętnie zabierają swoje pociechy na seanse dla najmłodszych. O ile telewizja jest szkodliwa, zwłaszcza w odniesieniu do małych dzieci, ze wzgledu na ogromną liczbę bodźców oraz treści nie zawsze dostosowane do wieku małego odbiorcy, o tyle kino jest rozrywką bezpieczniejszą i łatwiejszą do kontrolowania. Rodzice wiedzą, na jaki film zabierają dziecko (mogą wcześniej przeczytać jego recenzję, sprawdzić treść i wiek dzieci, do których film jest adresowany), panują też nad czasem, jaki ich malec spędzi przed ekranem. Aby być pewnym, że wybrany film jest odpowiedni dla pociechy, warto korzystać z seansów przeznaczonych specjalnie dla najmłodszych wielbicieli X muzy.  

Idź z dzieckiem na poranek do Multikina! Fajny film

Specjalne seanse dla dzieci, które organizują multipleksy i kina to bezpieczne rozwiązanie nawet dla kilkulatków. Większość filmów pokazywanych podczas tzw. poranków filmowych, to obrazy, które powstają przy udziale psychologów i pedagogów. Ich treść, tempo akcji, głośność czy rodzaj animacji jest dostosowana do wrażliwych zmysłów malucha. Filmy mają walor edukacyjny - uczą odróżniania dobra i zła, empatii, koleżeństwa. Pomagają poradzić sobie z dziecięcymi problemami, np. lękiem.

Z magazynem "M jak mama" taniej

Jeśli chcesz zabrać swoje dziecko do kina na poranek, zajrzyj do magazynu "M jak mama". W grudniowym wydaniu pisma znajdziesz kupon zniżkowy na bilety do Multikina na filmowe Poranki dla dzieci.

Poranki Multikino
Autor: Redakcja