II edycja Targów Rodzinnych FamilyTime już 23 i 24 maja

2015-04-27 13:04

Targi Rodzinne FamilyTime można odwiedzić w Krakowie w Centrum Targowym Chemobudowa przy ul. Klimeckiego 14. Ich pomysłodawczyniami są mamy, które chciały, by każdy -  kobiety w ciąży, rodzice jak i dzieci - znalazł na nich coś dla siebie.

Targi rodzinne
Autor: materiały prasowe|_materialy_prasowe Targi rodzinne FamilyTime to miejsce, gdzie będzie można spotkać się z ekspertami, wykonać niezbędne badania, uzyskać porady prawne i skorzystać z mnóstwa atrakcji dla dzieci.

Targi Rodzinne FamilyTime odbywają się już po raz drugi. Pierwsza edycja wzbudziła duże zainteresowanie wśród rodziców. To jedyna tego typu impreza nie tylko w Krakowie, ale i całej Małopolsce. W programie imprezy organizatorzy przewidzieli m.in. spotkania ze specjalistami: położną, doradcą laktacyjnym, prawnikiem, psychologiem, logopedą, ortopedą i wieloma innymi.

Dzieci miały okazję spotkać się z ulubionymi bohaterami kreskówek: Rybką Mini Mini, Kubusiem Puchatkiem, Kłapouchym, wziąć udział w zajęciach interaktywnych, warsztatach kulinarnych oraz konkursach. Wiele atrakcji odbyło się również na scenie Targów m.in interaktywne przedstawienie dla dzieci, losowanie co godzinę nagród w Loterii itd. Mamy spodziewające się dziecka miały możliwość wykonania darmowego USG 3D ciąży, USG brzuszka i bioderek, które wykonywał Partner imprezy- Centrum Ultragen Rafał Obuchowicz. Metamorfozy dla mam zaproponowali fryzjer, wizażysta oraz kosmetolog. Na uczestników czekały także konkursy z atrakcyjnymi nagrodami. Można było wygrać m.in. 3 pakiety pobytowe w Hotel&SPA Kombornia**** oraz bony zakupowe, telefon komórkowy i wiele innych. Wystawcy mieli do dyspozycji Halę wystawienniczą o powierzchni blisko 2000m2, a w wyznaczonym miejscu, organizatorzy wraz z Partnerem imprezy- IKEA Kraków, przygotowali Strefę Mamy i Dziecka, gdzie zlokalizowane były miejsca dla mam karmiących oraz przewijaki.

W edycji wiosennej zarówno na dzieci jak i rodziców czeka jeszcze więcej atrakcji, tuż przed zbliżającym się Dniem Dziecka. Więcej informacji już wkrótce.

Osoba kontaktowa: Katarzyna Data - biuro@familytime.pl.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza