II Rodzinne Targi z Gwiazdami już 12 marca w Warszawie!

2016-02-09 17:24

Zbliżające się II Rodzinne Targi z Gwiazdami (12 marca, Pałac Kultury i Nauki w Warszawie) to zapowiedź prawdziwego festiwalu najwyższej jakości. Tego dnia Pałac odwiedzi ponad 10 tysięcy warszawskich rodziców, zewsząd rozbrzmiewać będzie radosny dziecięcy śmiech, wnętrza wypełnią się wysokiej klasy produktami dla całej rodziny, a powietrze nasyci się zapachem kawy i słodkości rodem z paryskich kawiarenek.

targi rodzinne 3
Autor: materiały prasowe|_materialy_prasowe II Rodzinne Targi z Gwiazdami odbędą się 12 marca w Pałacu Kultury i Nauki w godz. 9-17.

Podczas II Rodzinnych Targów z Gwiazdami przez cały dzień odbywać się będą koncerty, animacje, loterie i konkursy z cennymi nagrodami dla całej rodziny. Ponad 100 firm zaprezentuje najlepsze usługi i produkty niezbędne w każdym domu, przydatne każdemu rodzicowi i cieszące każde dziecko.

Kilka tysięcy wysokiej klasy powierzchni wystawienniczej typu premium, eleganckie wnętrza Sali Marmurowej i Sali Ratuszowej PKiN to gwarancja komfortowych warunków do prezentacji i promocji marki oraz sprzedaży produktów.

Doskonała lokalizacja eventu, moc przygotowanych atrakcji oraz intensywna kampania promocyjna poprzedzająca wydarzenie to zapowiedź ogromnego zainteresowania i frekwencji warszawskich rodziców poszukujących wysokiej jakości produktów i usług dla siebie i swoich dzieci.

Ponad 100 wystawców - liderów rynku w swoich branżach, najwyższy poziom organizacyjny, szeroki wybór prezentowanych marek - każdy znajdzie coś dla siebie! Ogromny wybór oferowanych produktów i usług, nowości, spotkania ze specjalistami, zakupy w promocyjnych cenach, animacje, loterie i konkursy z bardzo cennymi nagrodami, strefa relaksu, strefa dla dzieci i wiele więcej!

Event zakończy Gala Fundacji Dobroczynności KidZone.

Rodzinne Targi z Gwiazdami to przygotowany z ogromnym rozmachem dzień pełen atrakcji dla warszawskich rodzin z dziećmi z czynnym udziałem znanych i lubianych rodziców. Najlepsze marki proponują nowości rynkowe i zakupy w super cenach, a jednocześnie na scenie odbywają się koncerty, animacje, loterie i konkursy z cennymi nagrodami.

Każdy, kto odwiedza Rodzinne Targi z Gwiazdami otrzymuje też praktyczny upominek! Znani i lubiani rodzice osobiście prowadzą warsztaty, zajęcia i animacje, robią pamiątkowe zdjęcia i podpisują autografy.

W czasie, gdy dzieci oddają się zabawowym szaleństwom pod czujnym okiem profesjonalnych animatorów i opiekunów, rodzice mają okazję zapoznać się z najlepszymi ofertami i najnowszymi propozycjami, m.in. na warszawskim rynku mieszkaniowym, ubezpieczeniowym czy turystycznym.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza