II Rodzinne Targi z Gwiazdami już 12 marca w Warszawie!

2016-02-09 17:24

Zbliżające się II Rodzinne Targi z Gwiazdami (12 marca, Pałac Kultury i Nauki w Warszawie) to zapowiedź prawdziwego festiwalu najwyższej jakości. Tego dnia Pałac odwiedzi ponad 10 tysięcy warszawskich rodziców, zewsząd rozbrzmiewać będzie radosny dziecięcy śmiech, wnętrza wypełnią się wysokiej klasy produktami dla całej rodziny, a powietrze nasyci się zapachem kawy i słodkości rodem z paryskich kawiarenek.

targi rodzinne 3
Autor: materiały prasowe|_materialy_prasowe II Rodzinne Targi z Gwiazdami odbędą się 12 marca w Pałacu Kultury i Nauki w godz. 9-17.

Podczas II Rodzinnych Targów z Gwiazdami przez cały dzień odbywać się będą koncerty, animacje, loterie i konkursy z cennymi nagrodami dla całej rodziny. Ponad 100 firm zaprezentuje najlepsze usługi i produkty niezbędne w każdym domu, przydatne każdemu rodzicowi i cieszące każde dziecko.

Kilka tysięcy wysokiej klasy powierzchni wystawienniczej typu premium, eleganckie wnętrza Sali Marmurowej i Sali Ratuszowej PKiN to gwarancja komfortowych warunków do prezentacji i promocji marki oraz sprzedaży produktów.

Doskonała lokalizacja eventu, moc przygotowanych atrakcji oraz intensywna kampania promocyjna poprzedzająca wydarzenie to zapowiedź ogromnego zainteresowania i frekwencji warszawskich rodziców poszukujących wysokiej jakości produktów i usług dla siebie i swoich dzieci.

Ponad 100 wystawców - liderów rynku w swoich branżach, najwyższy poziom organizacyjny, szeroki wybór prezentowanych marek - każdy znajdzie coś dla siebie! Ogromny wybór oferowanych produktów i usług, nowości, spotkania ze specjalistami, zakupy w promocyjnych cenach, animacje, loterie i konkursy z bardzo cennymi nagrodami, strefa relaksu, strefa dla dzieci i wiele więcej!

Event zakończy Gala Fundacji Dobroczynności KidZone.

Rodzinne Targi z Gwiazdami to przygotowany z ogromnym rozmachem dzień pełen atrakcji dla warszawskich rodzin z dziećmi z czynnym udziałem znanych i lubianych rodziców. Najlepsze marki proponują nowości rynkowe i zakupy w super cenach, a jednocześnie na scenie odbywają się koncerty, animacje, loterie i konkursy z cennymi nagrodami.

Każdy, kto odwiedza Rodzinne Targi z Gwiazdami otrzymuje też praktyczny upominek! Znani i lubiani rodzice osobiście prowadzą warsztaty, zajęcia i animacje, robią pamiątkowe zdjęcia i podpisują autografy.

W czasie, gdy dzieci oddają się zabawowym szaleństwom pod czujnym okiem profesjonalnych animatorów i opiekunów, rodzice mają okazję zapoznać się z najlepszymi ofertami i najnowszymi propozycjami, m.in. na warszawskim rynku mieszkaniowym, ubezpieczeniowym czy turystycznym.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza