III Międzynarodowe Targi Zabawek i Artykułów dla Matki i Dziecka CZAS DZIECKA

2012-01-26 12:33

III Międzynarodowe Targi Zabawek i Artykułów dla Matki i Dziecka CZAS DZIECKA (2-4 marca 2012) w Kielcach to największe branżowe wydarzenie w Polsce. Poza ekspozycją produktów na stoiskach odbędą się szkolenia, prezentacje firm, konferencje oraz forum branżowe poświęcone między innymi przemysłowi gier i zabawek.

Po raz trzeci w Kielcach odbędą się Międzynarodowe Targi Zabawek i Artykułów dla Matki i Dziecka CZAS DZIECKA.
W tym roku targi CZAS DZIECKA zostały podzielone na trzy dni targowe: pierwsze dwa dni skierowane są do producentów, importerów, hurtowni a ostatni dzień otwarty jest dla zwiedzających spoza branży - przedstawicieli przedszkoli, żłobków, portali internetowych oraz rodziców i dzieci. CZAS DZIECKA to również wiele wydarzeń towarzyszących imprezie. W tym roku odbędzie się bicie Rekordu Guinnessa w ilości osób zamkniętych w bańce mydlanej. Będzie to pierwsza tego typu próba przeprowadzona w Polsce. Na dzień dzisiejszy rekord wynosi 118 osób. Próby dokona firma TUBAN producent płynu do wielkich baniek mydlanych. Aby pobić rekord należy umieścić w bańce mydlanej przynajmniej 119 osób o wysokości minimum 153 cm. Ubiegłoroczną edycję targów zwiedziło ponad 8 tys. zainteresowanych. Swoje produkty zaprezentowało ponad 100 wystawców z ośmiu państw. Organizatorzy CZASU DZIECKA spodziewają się, że również w tym roku impreza odbędzie się przynajmniej z taką samą ilością gości.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza