Internetowe warsztaty „ZrelaksowanaMama.pl” – jak nie dać się wciągnąć w bieg za iluzją bycia Mamą Idealną

2013-10-05 13:05

Czy można nauczyć się zdrowego i mądrego podejścia do macierzyństwa? Aby nie dać się uwikłać w gonitwę za niemożliwym do zrealizowania ideałem bycia Mamą Idealną, warto skorzystać z internetowych warsztatów ZrelaksowanaMama.pl. Warsztaty pomogą ci odkryć, co tak naprawdę znaczy być dobrą mamą dla własnych dzieci, jednocześnie nie odmawiając sobie prawa do bycia człowiekiem, kobietą. ZrelaksowanaMama.pl to także trening umiejętność dostrzegania i rozumienia tego, co się dzieje z dzieckiem.

internetowe warsztaty zrelaksowanamamapl jak nie dac sie wciagnac w bieg za iluzja bycia mama idealn
Autor: _materialy_prasowe

Spis treści

  1. Warsztaty ZrelaksowanaMama.pl to mało teorii – dużo praktyki
  2. Warsztaty ZrelaksowanaMama.pl przez internet - czyli jak?
  3. Warsztaty ZrelaksowanaMama.pl pokażą ci jak dbać o siebie i o twoje dziecko

Dylematy jak pogodzić życie zawodowe z wychowaniem dziecka, natrętne myśli – „Czy jestem dobrą mamą?”, a do tego ciągłe porównywanie się do obrazu Idealnej Mamy lansowanej przez media, odbiera radość macierzyństwa coraz większej ilości kobiet. Czy to nieuniknione? Czy mamy są skazane na życie w ciągłym stresie i rozterkach? Tak być nie musi. Wybitny polski psycholog i terapeuta Wojciech Eichelberger wprowadza na rynek całkowicie nowy produkt - warsztaty on-line dla mam „Zrelaksowana Mama”.

Warsztaty ZrelaksowanaMama.pl to mało teorii – dużo praktyki

W trakcie warsztatów każda mama nauczy się mądrego ustalania priorytetów i reagowania na potrzeby zarówno dziecka, jak i własne, zrozumie błędy popełniane w podejściu do rodzicielstwa oraz dowie się, jak zmniejszyć napięcie i poczucie winy związane z trudem łączenia życia zawodowego ze sferą życia rodzinnego. Wielu konfliktów i problemów rodzinnych można uniknąć, trzeba tylko wiedzieć jak. Szkolenie odpowiada na te potrzeby, bazując na konkretnych przykładach z życia i krok po kroku wyjaśniając, jakich zachowań unikać, a jakie praktykować na co dzień. Udział w szkoleniu pozwala każdej zestresowanej mamie zyskać wiele wartościowych umiejętności, m.in. jak rozmawiać z dzieckiem o uczuciach, mądrze reagować na jego ataki złości i agresji, rozwiązywać konflikty i im przeciwdziałać, mówić do dziecka tak, by zrozumiało, czego się od niego oczekuje oraz uważnie go słuchać. W życiu codziennym przydatna okaże się również wiedza, jak skutecznie się relaksować i regenerować siły, wyciszać i uspokajać. Dzięki niej życie nabierze zupełnie innych barw, a radość z kontaktu z dzieckiem znacznie się zwiększy!

materiały prasowe

Warsztaty ZrelaksowanaMama.pl przez internet - czyli jak?

Mamy potrzebują wsparcia i pomocy, ale trudno im wybrać się na stacjonarne warsztaty psychologiczne. Kto zostanie z dzieckiem? Kogo na to stać? - to najczęstsze pytania, jakie sobie zadają. ZrelaksowanaMama.pl to 7 tygodni warsztatów w domu, przed własnym komputerem! Nie trzeba nic instalować - wystarczy komputer i internet, by po wpisaniu swojego loginu i hasła rozpocząć i kontynuować naukę w trakcie kolejnych dni. Zadania odnoszące się do typowych sytuacji i problemów, rzetelna wiedza w przystępnej formie, a do tego kolorowe slajdy i filmy, pomagają przyjrzeć się sobie, swojemu podejściu do macierzyństwa, określić popełniane błędy i zmodyfikować poglądy. Wszystko to w ramach 7 tematycznych działów zawierających wykłady, ćwiczenia, testy i wskazówki: Przekonania, Uważność, Emocje, Dbanie o siebie, Naturalny potencjał, Wymagania, Szczęście rodzinne.

Warsztaty ZrelaksowanaMama.pl pokażą ci jak dbać o siebie i o twoje dziecko

Szczęśliwa mama to szczęśliwe dziecko. Ucząc się mądrego podejścia do macierzyństwa, technik relaksacji, dobrej organizacji czasu, pozbywając się złych nawyków i destrukcyjnych przekonań, każda mama może uczynić swoje życie szczęśliwszym i pełniejszym. Gdy tak się stanie - życie całej rodziny diametralnie się zmieni. Zamiast kłótni - spokojne rozmowy, zamiast poczucia niezrozumienia - akceptacja oraz wzajemnie wsparcie. Frustrację i zagubienie zastąpi wewnętrzna harmonia oraz wiara w siebie i swoje możliwości wychowawcze. Warsztaty „Zrelaksowana Mama” zostały opracowane przez psycholog Krystynę Łukawską, terapeutkę o 20-letniej praktyce w Polsce i w USA, autorkę popularnej książki "Szczęśliwi rodzice, szczęśliwe dzieci".

Cena warsztatów ZrelaksowanaMama.pl: 49 zł za 7-tygodniowy dostęp do warsztatów on-line.Zapisy: www.stressfree.pl/zrelaksowanamama